КЗК «Обласний палац культури» (участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах та фестивалях)

2015 рік

Народна оперно-вокальна студія (керівник Сорочан А.О.)

Жовтень

II International festival-contest of Art «MUSICAL UNIVERSE» (м. Одеса) Чайковська Олександра - ІІІ місце (концертмейстер Ольга Пилипенко).

Грудень

VІІІ Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра» (м. Дніпропетровськ), Круміленко Лілія (солістка) - 2 місце, Пилипенко Ольга (концертмейстер) - 3 місце.

 

Зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник Акманова Е.О.)

Жовтень

3-й Міжнародний-фестиваль-конкурс «Самоцвіти» (м. Львів) - 1 та 2 місця.

 

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Алексєєва К.Ю.)

Лютий

Конкурс «Street dance fest» (м. Львів) - 1 місце; Відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців. Кубок південного регіону «Hip-hop Maniya - 2015» (м. Миколаїв) - 1 місце.

Квітень

Відкритий чемпіонат Української Федерації Сучасного Танцю (м. Київ) - 3 місце.

Червень

Відкриті Всеукраїнські змагання з сучасних танців -2015 (Миколаївська область, селище Коблево) - 1 місце.

Листопад

Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю «FEEL THE BEAT Dance Festival» (м. Київ) - 3 місце.

Грудень

«Всеукраїнська танцювальна олімпіада – 2015», (м. Тернопіль) – 1 місце.

Народний театр естрадних мініатюр «Уездный город N» (керівники: Бєлий С.О., Субботін О.Б.)

Травень

Обласний конкурс театральних колективів пам’яті Єфросинії Зарницької - 1 місце (м. Миколаїв).

 

Народний молодіжний театр «Парадокс» (керівник Гупало Л.В.)

Січень

Театральна платформа «Ремарка» вистава М. Камолєтті «Играем в дружную семью» (м. Кривий Ріг);

Березень

Обласний конкурс читців «Сторінками поезії. Кобзареві струни» (м. Миколаїв). Антон Адубецький - гран-прі.

Червень

10-й відкритий міжнародний фестиваль молодіжних та дитячих театрів «Південні маски» - володар «Срібної маски», Євген Христосенко – краща чоловіча роль;

Вересень

Соціальний проект «Шелтер плюс»( м. Кривий Ріг). Вистава «Человек, который платит» .

 

Зразковий вокальний ансамбль «Каприз» (керівник Тихонова К.І.)

Жовтень

Участь у кастингу телевізійного проекту «Голос країни».

 

Народний ансамбль бального танцю «Грація»

(керівник заслужений працівник культури України Почтаренко В.Г)

Лютий

Конкурс «Зимовий олімп 2015» ( м. Запоріжжя) : Почтаренко О. та Богуславська Н.- 1 місце; Михайловський Д. та Марченко Д. - 2 місце. Конкурс «Кубок Таврії -2015» ( м. Херсон): три перших місця, категорія юніори ; два других місця, категорія юніори ; третє місце, категорія ювенали; Конкурс «Грація -2015» м. Миколаїв: За різними віковими, танцювальними та заліковими категоріями: 23 перших місця; 16 других місць; 12 третіх місць.

Березень

Конкурс «Кубок Миколаєва - 2015» : Плют О. та Гончарук З. - 2 місце, категорія юніори; Початкін О. та Плют Г. - 2 місце, категорія юніори; Лещинський Д. та Дерябіна В. - 2 місце, категорія юніори; Мандра Т. та Дерешева В. - 2 місце, категорія юніори. Малюк Н. – 3 місце, категорія соло . Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту «Весняний бал» (м. Одеса): Шарій М. та Мокієнко А. - 3 місце, категорія юніори; Конкурс «Міського голови» (Полтавська область, м. Кременчук): Лисий М. та Прянчикова Г. - 2 місце, категорія юніори; Погребняк Я. та Осипенко К. - 2 місце, категорія юніори; Белік О. та Шилова К. - 3 місце, категорія юніори.

Квітень

Конкурс «Chisinau cup- 2015» (Молдова): Почтаренко О. та Богуславська Н. - 1 місце, категорія Adult Open Lat;
Чемпіонат України з бальних танців серед студентів «Prolisok Cup - 2015» ( м. Харків): Шарій М. та Мокієнко А. - 3 місце, категорія юніори .
Конкурс «Кубок Грації -2015» м. Миколаїв: За різними віковими, танцювальними та заліковими категоріями: 32 перших місця; 17 других місць; 16 третіх місць.

Травень

Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Весняна мозаїка - 2015» (м. Запоріжжя): Почтаренко О. та Богуславська А. - 1 місце, доросла категорія;
Шарій М. та Мокієнко А. - 3 місце, категорія юніори; Петрович М. та Гаман Г. - 2 місце, категорії хобі .
Всеукраїнські класифікаційні та рейтингові змагання з бальних танців «Лазурний берег - 2015» (Одеська область м. Іллічівськ): Михайловський Д. та Левченко С. - 2 місце, категорія юніори.
Х Всеукраїнські традиційні змагання зі спортивних танців «Кубок Овідіополя- 2015» (Одеська область м. Овідіопіль): Початкін О. та Плюта Н. - 2 місце, категорія ювенали ; Плюта О. та Гончарук З. - 2 місце, категорія ювенали; Шарій М. та Мокієнко А. - 3 місце, категорія юніори .
«Міжнародні змагання з бальних танців у Польщі»: Почтаренко О. та Богуславська А. - 1 місце, категорія дорослі; Михайловський Д. та Левченко С. - фіналісти, категорія юніори .
Конкурс «Odessa Dance Festival - 2015» та «Adult Odessa Dance Festival cup» (м. Одеса): Почтаренко О. - Богуславська А. - 1 місце.
Традиційний турнір зі спортивнихз танців «Zlata Cup- 2015» (Миколаївська область, селище Коблево): Початкін О. та Плюта Н. -1 місце, категорія ювенали; Лиськов М. та Прянчикова Н. - 2 місце, категорія юніори; Михайловський Д. та Левченко С. - 2 місце, категорія юніори; Погребняк Я. та Осипенко К. - 2 місце, категорія ювенали; Беліка О. та Шилова К. - 2 місце, категорія ювенали .

Червень

Конкурс «Перлина Таврії -2015» (м. Херсон): Початкін О. та Плюта Н. - фіналісти; Грушин О. та Грушина Д. - фіналісти; Проданюк О. та Забарчук О. - фіналісти;

Липень

Дитячий міжнародний фестиваль «Золотий лелека» (с. Рибаківка); Проданюк О. та Забарчук О.- лауреати.

Вересень

Кубок «Kharkiv Mayor`s Cup-2015» (Кубок Харківського міського голови) (м. Харків): Почтаренко О. та Богуславска А. - 1 місце, категорія латина.

Жовтень

Відкритий всеукраїнський фестиваль спортивного бального танцю «Райдуга» (м. Одеса): Михайловський Д. та Левченко С. - 1 місце, категорія юніори ; Даценко Д. та Гончарук З. - 3 місце, категорія ювінали; Шарій М. та Мокієнко А. - 1 місце, категорія молодь;; Челпанов П. та Недбай Д. - 3 місце, категорія юніори ; Шульга Є. та Недбай С. - 1 місце, категорія ювінали .
Турнір «Yuzhny Dance Festival -2015» ( Одеська область м. Южний): Проданюк О. та Забарчук О. - 1 місце, категорія діти; Алферов А. та Ющенко Г.- 1 місце, категорія діти; Забарчук К. та Крачковська В. - 1 місце, категорія супер бебі .
Турнір «STAR FESTIVAL AWARDS», м. Київ: Почтаренко О. та Богуславска А. -1 місце, категорія латина.
Турнір KHERSON OPEN CUP 2015 м. Херсон: Нікітін М. та Святокум С. - 1 місце, категорія ювінали ; Зелюк С. та Святокум Л. - 2 місце, категорія ювінали ; Мхитарян А. та Романенко Д. - 1 місце, категорія юніори ; Ушкалов М. та Миргородська І. - 2 місце, категорія ювінали ; Даценко Д. та Гончарук З. - 2 місце, категорія ювінали ; Богуславський В. та Моісеєнко А.- 2 місце, категорія молодь.

Листопад

Чемпіонат Миколаєва з бальних танців -2015: Тюкова М. - 3 місце, категорія соло; Мусаєлян С.- 1 місце, категорія соло; Суховер А.- 1 місце, категорія соло; Мінасян М.- 1 місце, категорія соло ; Огирь О. - 1 місце , категорія соло ; Клюс І. та Бабієнко К.- 1 місце ,категорія діти; Макаров В. та Шпилева С. - 2 місце, категорія діти.

Народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Федченко В.О.)

Березень

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Golden Lion» (м. Львів) - 1 місце.

 

2016 рік

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Алексєєва К.Ю.)

Січень

Українська Федерація Спортивних Танців «Зимовий танцювальний фестиваль» (Івано-Франківська обл. м. Яремче) -1 місце.

Лютий

Всеукраїнські змагання з танцювального спорту «Львів – Лідер 2016» (м. Львів) - 1 та 2 місце.

Квітень

Відкритий Чемпіонат України з сучасного танцю 2016 (м. Київ) - 2 місце.

Травень

Відкриті Всеукраїнські змагання з сучасних танців «NIKOLAEV OPEN CUP» - 1 місце.

Червень

Міжнародні змагання з сучасних танців (Миколаївська обл. селище Коблево) - 1 місце.

Жовтень

III Всеукраїнський фестиваль «Південний бриз» (м. Миколаїв) - 1 місце у номінації «Сучасна хореографія» .

Листопад

Чемпіонат України з сучасного танцю «Не просто танці» (м. Київ) - 1 та 2 місця. Регіональні змагання з сучасних танців «Альянс денс фест» (м. Одеса) - 2 місце. «DANCE WORLD CUP UKRAINIAN QUALIFIER COMPETITION» (м. Київ) - 1 місце.

Грудень

Українська танцювальна олімпіада (м. Тернопіль) - 1 місце.

 

Зразковий вокальний ансамбль «Каприз» (керівник Тихонова К.І.)

Червень

Міжнародний музичний фестиваль «Бравіссімо фест» (м. Миколаїв) -1 місце.

 

Народний ансамбль бального танцю «Грація»

(керівник заслужений працівник культури України Почтаренко В.Г.)

Січень

International Open Dance sport Festival First Capital - 2016 (м. Харків) - 1 місце.

Квітень

Танцювальний фестиваль «Grand Prix Dance 2016 (м. Київ) - 1 місце, категорія ювенали; Міжнародний конкурс спортивного танцю «Tavria dance festival - 2016» (м. Херсон) - 1 місце, категорія дорослі.

Травень

Всеукраїнський танцювальний турнір «Zlata Cup 2016» (м. Скадовськ) - 2 місце, категорія ювенали.

Червень

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Перлина Таврії» (м. Херсон) - 1 місце, категорія ювенали.

Жовтень

29.10 « Турнір «Dnipro dance stars - 2016» (м. Дніпропетровськ ) - 3 місце, категорія юніори 

III Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Південний бриз» - 1 місце в номінації «Бальна хореографія» (м. Миколаїв).

 

Зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник Акманова Е.О.)

Червень

Міжнародний творчий фестиваль-конкурс «Квітка на камені» (Хмельницька обл. місто Кам’янець- Подільський, 2016) - 1 місце.

Жовтень

29-й Міжнародний фестиваль-конкурс «Салют, Карпати-Буковель - 2016» (Карпати, Буковель) - 1 місце. Хор ветеранів війни і труда (керівник ГорбенкоВ.І.) Переможець обласного конкурсу «Волонтер року» у номінації «Кращий волонтер у сфері культури (Диплом Миколаївської облдержадміністрації).

 

Народна оперно-вокальна студія (керівник Сорочан А.О.)

Жовтень

II International festival-contest of Art «MUSICAL UNIVERSE» (м. Одеса) Чайковська Олександра - ІІІ місце (концертмейстер Ольга Пилипенко).

Грудень

ІХ Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра» (м. Дніпропетровськ) Круміленко Лілія – 3 місце,

 

2017 рік

 

Зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник Акманова Е.О.)

Квітень

Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі» - Гран-прі; Жовтень Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Самоцвіти» ( м. Львів) – 1 місце.

 

Народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Гусаков Р.К.)

Січень

Traditional International Dance Festival «Kiev Waltz 2017» (м. Київ) - 1місце.

Лютий

«Зимовий Кубок» (м. Миколаїв) - призери та фіналісти.

Березень

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Кубок Тавріі» (м. Херсон) - 1та 2 місця.

Квітень

Чемпіонат України серед студентів.«Proilisok Cup». Кубок Європи IDUS» (м. Харків) - призери та фіналісті Травень «Супер Кубок Української Федерації Спортивних Танців» (м. Запоріжжя) - призери. Всеукраїнський танцювальний турнір «Zlata Cup 2017» (с. Коблево) - 1 місце.

Червень

20-й відкритий фестиваль-конкурс спортивного бального танцю «Кубок Чорного моря -2017» (м . Скадовськ) - фіналісти та призери. Жовтень Всеукраїнський фестиваль бальних танців «Kherson Open Cup» (м. Херсон) - фіналісти та призери.

Грудень

«Чемпіонат Української Федерації Спортивних Танців. Кубок Запоріжжя» - фіналісти. «Чемпіонат України зі спортивних танців серед школярів (м. Херсон) - фіналісти та призери.

 

Народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Федченко В.В.)

Травень

Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі» - 3 місце.

 

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Алексєєва К.Ю.)

Лютий

STREET DANCE FEST «FEEL THE VICTORY- 2017» (м. Львів) - 1, 2 та 5 місця.

Березень

Змагання «CHAMPIONS CUP TIRASPOL» (Придністровська Молдавська Республіка, м. Тирасполь ) - призові місця; «Ukrainian Open Championship (м. Київ) - призові місця.

Травень

Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Кубок Південного регіону» (м. Миколаїв) - 1 місце; Всеукраїнські змагання по танцям «FLYING DANCE – 2017» (м. Черкаси) – призові місця; Регіональні змагання «Aliance Dance Fest» (м. Одеса) – 1 місце.

Вересень

«WADF 2017 World and European Championships Warsaw» (м. Варшава, Польща) - 1 місце.

Жовтень

Міжнародні змагання з сучасних танців «World Modern Dancing» (м. Тернопіль) - 1 місце;
Відбірковий Кубок України «Street Dance Fest «Kyiv Open – 2017» (м. Київ) - призові місця.

Листопад

Фестиваль сучасних стилів танцю «Feel the Вeat » (м. Київ) - призові місця.
Українська танцювальна олімпіада (м. Тернопіль) - 1 місце.

Грудень

Всеукраїнський конкурс «Aliance Dance Fest vol .4» (м. Одеса) - призові місця.

 

Народний естрадний оркестр (керівник заслужений діяч мистецтв України Полторак М.К.)

Травень

Всеукраїнський фестиваль джазової музики (м. Миколаїв) – ІІІ місце.

 

Народний духовий оркестр (керівник Чернов А.В.)

Травень

Обласний фестиваль духових оркестрів «Оркестру звуки чарівні» ( м. Миколаїв) – 1 місце.

 

Народна оперно-вокальна студія (керівник Сорочан А.О.)

Квітень

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна талантів-2017» - Круміленко Лілія- гран-прі.

Травень

Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних « Vivat musica» (Херсонська область, Нова Каховка) - Чайковська Олександра - 3 премія.

Грудень

Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра» (м. Дніпропетровськ) Круміленко Лілія – 2 місце, Чайковська Олександра - 3 місце.

 

2018 рік

Народна оперно-вокальна студія (керівник Сорочан А.О.)

Травень

VІІІ Відкритий Міжнародний Конкурс Академічного мистецтва Юних «VIVAT, MUSICA». (м. Нова Каховка Херсонської області) Чайковська Олександра - 3 місце.

 

Народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Гусаков Р.К.)

Березень

«Кубок Таврії» (м. Херсон) - 1 та 2 місце. Квітень 12-й Національний чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів в рамках Всеукраїнських змагань зі спортивних танців «Prolisok cup-2018» (м. Харків) - фіналісти. Всеукраїнські змагання з бальних танців «Pochtarenko cup-2018» - призери та фіналісти;

Травень

Всеукраїнський танцювальний турнір «Zlata Cup 2018» (селище Коблево) - призери та фіналісти.

Червень

Чемпіонат світу з бальних танців в рамках турніру «Royal Dance Festival» (м. Одеса) - фіналісти. Відкритий фестиваль-конкурс спортивного бального танцю «Кубок Чорного моря», присвячений пам’яті Лариси Шаронової (м. Скадовськ, Херсонської області) – призери та фіналісти. Чемпіонат України з бальних танців ( м. Южний) – призери.

 

Зразковий вокальний ансамбль «Фреш Тайм» (керівник Тихонова К.І)

Травень

ІIІ-й Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства» (м. Южноукраїнськ) - 2 других місця; Обласний фестиваль «Art-mix» (м. Миколаїв) - почесні гості фестивалю.

 

Камеді-театр (керівник Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін)

Травень

Обласний конкурс аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена» - ІІІ місце.

 

Народний молодіжний театр «Парадокс» (керівник Гупало Л.В.)

Березень

Відкритий фестиваль театрального мистецтва «Острови» (м. Миколаїв): краща режисура; краща чоловіча - Євген Христосенко; краща жіноча роль - Оксана Іванова. Травень Обласний конкурс аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена» - гран-прі.

Червень

Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» - І місце.

 

Народна оперно-вокальна студія

Березень

VIII Міжнародний конкурс «Premier-2018», м. Київ - Ольга Пилипенко – кращий концертмейстер.

Травень

VІІІ Відкритий Міжнародний Конкурс Академічного мистецтва Юних «VIVAT, MUSICA», (м. Нова Каховка Херсонської області) Чайковська Олександра - 3 місце.

 

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Алексєєва К.Ю.)

Березень

Відбіркові змагання «GOLDEN LION» на чемпіонат світу «WADF» (м. Львів) – 4 перших, 2 других, 4 – третіх місць.

Квітень

Чемпіоат України з хіп-хопу «WORLD HIP HOP DANCE CHAMPIONSHIP», (м. Київ) - 1, 2, 3 місця.

Травень

Чемпіонат України ВФСМ (хіп-хоп,брейк-данс, соло) (м. Одеса): - 3 перших місць.

 

Зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури Вкраїни Акманова Е.О.)

Вересень

VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Кременчуцькі викрутаси - 2018» (1,2 та 3 місцe)

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602