посвящённый Международному женскому дню

 В Миколаєві, 5 березня,  в Обласному палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди  Міжнародного жіночого дня для представниць прекрасної статі Заводського району.

Відкрив   святкову програму  оркестр 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського  (диригент капітан Сергій Смирнов). І це був перший подарунок присутнім жінкам!

З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Сенкевич , голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, депутати міської ради: В’ячеслав Карцев, Сергій Жвавий  та Сергій Шульгач. Кращі представниці прекрасної статі отримали грамоти та цінні подарунки.

На гарний весняний настрій надихнув виступ  учасниць студії класичного танцю «Гранд-па» (керівник Юліана Джулай). Цей колектив подарував дві танцювальні композиції: «Рожевий  вальс» із балету «Лускунчик» П.І.Чайковського і експресивне «Танго». Їх виступи завжди тепло сприймають глядачі. Іноді мимоволі думаєш про те, що ці граціозні створіння позбавлені земного тяжіння, кожного разу дивуєшся легким повітряним стрибкам, піруетам і гнучкій пластиці. 

перейти по ссылке...

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602