посів І місце у дистанційному конкурсі та отримав відзнаку

За результатами конкурсної програми колектив «Юнги» Миколаївського ОДК посів І місце та отримав відзнаку «За високий рівень виконавчої майстерності» у дистанційному конкурсі.

В умовах карантину проводиться багато конкурсів та фестивалів дистанційно, але є ті, які вже давно завоювали популярність і довіру конкурсантів. Серед них і Дистанційний Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти» — країна безмежних можливостей, який нещодавно завершив свою роботу у Львові.

Обласний палац культури представляв зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Акманова Е.О.)

перейти за посиланням...

посів І місце у дистанційному конкурсі та отримав відзнаку

За результатами конкурсної програми колектив «Юнги» Миколаївського ОДК посів І місце та отримав відзнаку «За високий рівень виконавчої майстерності» у дистанційному конкурсі.

В умовах карантину проводиться багато конкурсів та фестивалів дистанційно, але є ті, які вже давно завоювали популярність і довіру конкурсантів. Серед них і Дистанційний Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти» — країна безмежних можливостей, який нещодавно завершив свою роботу у Львові.

Обласний палац культури представляв зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Акманова Е.О.)

перейти за посиланням...

посів два І місця, одне  друге у фестивалі та отримав сертифікат на  безкоштовну участь у Міжнародному конкурсі

Зразковий вокальний ансамбль «Привіт» з Миколаєва посів два І місця, одне  друге у фестивалі та отримав сертифікат на  безкоштовну участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Greecе Agva Fest — 2021» (Греція), повідомляє Обласний палац культури.

Нещодавно у Львові завершив роботу Дистанційний Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти» — країна безмежних можливостей. В цілому у конкурсній програмі взяли участь близько  900 дітей та підлітків.

Організатори фестивалю-конкурсу роблять титанічну роботу для самореалізації як дітей, так і їх керівників.

перейти за посиланням...

організували свято та подарували їм свої творчі надбання

Колективи Обласного палацу культури до Дня Конституції організували свято для миколаївців та подарували їм свої творчі надбання.

Про нашу «Козацьку славу» повідав народний ансамбль  «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман).

«Вишивала їх бабуся,

вишивала їх матуся…»

Про цю споконвічну традицію українців вишивати співали учасниці  «зразкового» вокального  ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим).

«У танці сила, радість, щастя жити,

Краса, натхнення, світлі почуття…

Ми теж красу покликані творити,

Бо танець і для нас — це є життя!»

Без збереження звичаїв  та традицій народу немає майбуття. Танцювальна композиція «Карусель-колесо» у виконанні «зразкового» вокального  ансамблю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова) передала яскравий національний колорит.

Тему народних традицій продовжила ще одна танцювальна композиція «Юнг» на  знамениту тему «Щедрика».

перейти за посиланням...

«FreshTime» Миколаївського ОДК отримав «гран-прі»

«FreshTime» Миколаївського ОДК отримав «гран-прі» у Всеукраїнському відкритому фестивалю-конкурсу мистецтв, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Обласний палац культури.

20 червня у Палаці культури «Корабельний» проходив перший тур Всеукраїнського відкритого дитячо — молодіжного фестивалю-конкурсу мистецтв «Great talent 2020».

Його організатори: Міністерство культури України, обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, громадські організації «Культ-мікс» і «Art Fest Миколаїв».

Конкурсанти змагалися у хореографічному, вокальному, інструментальному та театральному жанрах.

перейти за посиланням...

У Миколаєві є надзвичайно талановитий музикант, диригент народного духового оркестру Обласного палацу культури, Чернов Андрій Васильович.

Андрія Васильовича добре знають у м. Миколаєві та області як диригента народного духового оркестру Обласного палацу культури та надзвичайно талановитого музиканта. У його творчому доробку понад 20 творів, які широко представлені у репертуарі цього колективу.

А як же з’являються на світ такі музичні твори? Що треба для цього? Для будь-якої творчої особистості важливе натхнення, якому сприяють нові враження, сильні емоції і потрясіння. Натхнення не обіцяє ні визнання, ні слави ні багатства, але воно дає величезну радість творчості.

Натхнення — це іскра, яка спалахує у нашому серці. Це процес, який дає сили і віру в себе. А для творчих людей це дуже важливо!

перейти за посиланням...

У Миколаеєві поет і композитор створили нову пісню, повідомляє Обласний палац культури.

Горбенка Володимира Ілліча добре знають як композитора, аранжувальника і керівника хору ветеранів війни та праці Обласного палацу культури.

Його авторські твори стали вагомим внеском у репертуарну скарбницю багатьох колективів Миколаєва та області.

Свою першу пісню він написав у 80-ті. А нині авторському перу композитора належить понад 40 творів вокально-хорового жанру.

перейти по ссылке...

 

подготовили талантливые исполнители из Николаева и победили в международном конкурсе

Талантливые молодые исполнители из Николаева подготовили танец на крыше многоэтажки и победили в международном конкурсе, сообщает Николаевский областной дворец культуры.

Недавно в городе Румбурк (Чехия) состоялся Международный творческий конкурс детей и молодежи «TOGETHER FOR FUTURE» (заочный).

Тема конкурса: «Произведения ДОМА».

Конкурс состоялся при поддержке мэрии города Румбурк и под патронатом мэра этого города Люмира Куса.

Он проводился с целью помощи детям и молодежи в преодолении кризисной ситуации, создавшейся в результате пандемии нового коронавируса COVID-19, поддержки творческой активности и заинтересованности молодежи, сохранения возможности общения, обмена опытом и установления международных творческих контактов в условиях изоляции.

Конкурс организовала инициативная группа общественных деятелей, педагогов, специалистов в области культуры, лидеров молодежных организаций и других специалистов, работающих с детьми.

Участники представляли конкурсные работы, которые были подготовлены исключительно во время пребывания дома в связи с ограничениями режима карантина в ЧС.

перейти по ссылке...

Владислав Чайка и Евгений Гашенко, актёр из «Дизель-шоу», дали старт чемпионату «Лиги юмора» в Николаеве. Вчера в Николаеве стартовал чемпионат «Лиги юмора». Регулярных соревнований веселых и находчивых, не было в нашем городе 10 лет.

Возродить эту популярнейшую игру решили Владислав Чайка (ГО «Миколаїв — єдина родина») и Галина Щетинина (ГО «Легко и просто»).

В нынешнем году стартовал полноценный чемпионат, в который заявились 12 команд: десять николаевских, а также — из Ирпеня, Херсона и Скадовска. Сотни горожан смеялись над их шутками в областном дворце культуры. На кону было восемь путевок в полуфинал «Лиги юмора», который состоится 1 апреля.

По результатам конкурса в полуфинал попали команды, «Nikstreet boys» (единственная команда, которая получила от жюри все высшие оценки), «Лунь» (Ирпень), «Нервы Марии» (Николаевский национальный аграрный университет), «Сон Бессона», «Агронавты» (Николаевский национальный аграрный университет), «Dol’kі @ Kabana» (Международный классический университет имени Пилипа Орлика). Еще две путевки в полуфинал по итогам разминки достались николаевским командам «Всегда вовремя» и «Мама не узнает» (Николаевский национальный университет имени В. Сухомлинского).

перейти по ссылке...

посвящённый Международному женскому дню

 В Миколаєві, 5 березня,  в Обласному палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди  Міжнародного жіночого дня для представниць прекрасної статі Заводського району.

Відкрив   святкову програму  оркестр 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського  (диригент капітан Сергій Смирнов). І це був перший подарунок присутнім жінкам!

З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Сенкевич , голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, депутати міської ради: В’ячеслав Карцев, Сергій Жвавий  та Сергій Шульгач. Кращі представниці прекрасної статі отримали грамоти та цінні подарунки.

На гарний весняний настрій надихнув виступ  учасниць студії класичного танцю «Гранд-па» (керівник Юліана Джулай). Цей колектив подарував дві танцювальні композиції: «Рожевий  вальс» із балету «Лускунчик» П.І.Чайковського і експресивне «Танго». Їх виступи завжди тепло сприймають глядачі. Іноді мимоволі думаєш про те, що ці граціозні створіння позбавлені земного тяжіння, кожного разу дивуєшся легким повітряним стрибкам, піруетам і гнучкій пластиці. 

перейти по ссылке...

программы «Человек года» 

В Николаеве наградили победителей ежегодной городской программы «Человек года». Мероприятие проводится на протяжении 21 года. Награду получила депутат Николаевского областного совета Надежда Иванова. Об этом сообщается на сайте городского совета.

По результатам экспертного опроса, который проводит оргкомитет программы, в 11 номинациях выбраны горожанин, которые своими делами меняют Николаев, искренне болеют за его развитие и заботятся об интересах общества. Обладатель звания «Человек года» определяется отдельно - за весомый вклад в жизнь города в целом.

Церемония награждения победителей программы «Человек года» 2019 продолжалась больше 2 часов.

перейти по ссылке...

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602