НАРОДНИЙ  ЕСТРАДНИЙ ОРКЕСТР "Jazz Band"  

(керівник,  заслужений діяч мистецтв України Михайло Полторак)

Колектив створено у  1996  році, з 2007 року  він працює на базі Обласного палацу культури, а  у  2009-му  –  йому  присвоєно почесне звання «народний аматорський колектив».

Біля витоків заснування оркестру стояли Олександр Демеденко, Євген Топчій, Сергій  Горєлов,  Марія  Маковєй та Тетяна Орлова.

Виховний процес опирається на кращі зразки народної, вітчизняної та зарубіжної музики. Характерною ознакою оркестру є своєрідність та жанрово-стильова різноманітність репертуару від народної пісні до кращих зразків української естради, від класичних до сучасних джазових творів.

Кредо Михайла Кириловича – популяризація української національної музики у всьому її розмаїтті жанрів та стилів.

На ряду з цим, використовується імпровізаційна  форма естрадно-джазового  музичного виконавства, яка сприяє залученню учасників до активної творчої діяльності.

Вдумливе трактування творів диригентом, ретельне опрацювання динаміки та найменших нюансів, досконалий стрій та довершеність звучання оркестру сприяють незмінному  успіху.

У процесі занять Михайло Кирилович виховує любов до сучасного музичного мистецтва, розвиває художні та естетичні смаки, виявляє і розвиває творчі нахили, вдосконалює та відшліфовує технічні можливості оркестрантів.

Полторак М.К. докладає багато сил та енергії для підтримки високого рівня виконавської  майстерності колективу.

 На репетиціях панує атмосфера доброзичливості, співпраці педагога та вихованців,  постійний пошук нового, спільна зацікавленість у результаті.

Михайло Кирилович почав свою концертну діяльність у 1969 році учасником естрадного оркестру під управлінням В’ячеслава  Шайгарданова  Палацу культури і техніки Чорноморського суднобудівного заводу. Полторак М.К.   має великий досвід виконавської та педагогічної роботи:  грав  у симфонічних оркестрах Миколаївського вищого державного музичного училища   та Одеського національного академічного театру опери і балету, викладає у вищих  навчальних закладах культури і мистецтв  м. Миколаєва.

У складі колективу є як досвідчені музиканти так і ті, які тільки набувають виконавського досвіду.  Багато років оркестр працює у тісному контакті з прекрасним піаністом Євгеном Драго.

Серед солісти-інструменталістів  оркестру - Олег Поманський (труба), Вадим Куспляк (труба), Павло Гетьманцев (саксофон), Сергій Пономарьов (саксофон) та інші.

З оркестром співпрацюють солісти-вокалісти - заслужений діяч мистецтв України Олег Кедіс,  Юлія Трофимова, Тетяна Пономарьова,  Катерина Акманова,  Діана Лященко .  

Обласний палац культури - творча лабораторія, яка об’єднує творчі можливості  навчальних закладів  м. Миколаєва, серед них і державне вище  музичне училище  (директор,  заслужений діяч мистецтв України Сирота А.А.). Студенти училища беруть участь у роботі  народного  естрадно-джазового  оркестру  і  мають можливість здобувати  досвід колективного виконавства.

Оркестр - лауреат огляду народної  творчості Миколаївщини (2008 ) та  творчого звіту майстрів мистецтв та художніх колективів Миколаївської області «Ми – українці!» (2009 ).

Він  бере активну участь у культурному житті міста та області.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602