В 60-х, 70-х роках стрімко розвивався вокально-хоровий жанр.

У  1972 році  Борис Мамонтов  організував роботу хору ветеранів праці, з  1884 року колектив очолює Володимир  Горбенко.  Його називають корифеєм  Палацу,  бо працює він з дня його заснування.

Нині хор налічує близько 80 учасників.

З 2002 году Володимир Горбенко -  головний  хормейстер Обласного палацу культури.
         Володимир Ілліч добре відомий  спеціаліст вокально-хорового жанру та самодіяльний композитор .

У 2004 році Борис Мамонтов створив акомпануючу групу хору. У репертуарі  групи  є  і інструментальні твори, які є обов’язковою частиною концертних програм. 

У репертуарі хору ветеранів війни та праці ліричні, героїко-патріотичні та народні пісні. Хористи співають про Україну, рідне місто, про свою обпалену війною юність, про друзів-фронтовиків.  Багато з них, як співається в пісні «солдатське лихо разом з кашею їли»… Вони мають бойові і трудові нагороди,  про кожного із них можна писати літописи.

За фахом Горбенко В.І.- хормейстер, тож  і не дивно, що всі його твори вокально-хорового жанру. Авторському перу композитора належить понад 30 творів. 

Багато пісень він написав у співавторстві з миколаївськими поетами: народним  артистом України Олександром Кравченком,  народним артистом України Віктором Кузнєцовим, В’ячеславом Качуріним, Миколою Євтушенком, Віктором Панченком, Юрієм Соколовим, Світланою Іщенко, Віктором Агнянніковим, Валентиною Карпуніною,  Василем Столяренком,  Юрієм Мироновим  та іншими.    

Творчі колективи міста та області з радістю беруть у свій репертуар  пісні нашого композитора, серед  них: Миколаївський  академічний театр драми та музичної комедії,  хор Степівського сільського Будинку культури  Миколаївського району, хор  Веселинівського районного Будинку культури  та інші.

Хор бере активну участь  у багатьох концертних програмах до: Дня міста Миколаєва, Дня Перемоги, Дня визволення України від фашистських загарбників. Він тісно співпрацює  з Клубом фронтових друзів  «Переможці», його з нетерпінням чекають у госпіталі ветеранів війни, загальноосвітніх школах міста тощо.

Колектив з честю представляв своє мистецтво на фестивалі «Вінок Перемоги» та обласному конкурсі хорових колективів імені Миколи Аркаса.

 «Сердце віддаю людям»…саме ця фраза асоціюється з  особистістю Горбенка В.І.  Важко переоцінити його внесок у розвиток вокально-хорового жанру на Миколаївщині.  Він давно має славу «народного хормейстера», а звання,  яке присвоєно народом,  як  відомо, є  самим високим!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 474-532

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602