(керівник Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін)

   

Серед колективів Обласного палацу культури  Камеді-театр є наймолодшим (хоча основний акторський склад служить Мельпомені багато років), проте він вже встиг завоювати популярність у глядача завдяки щирій грі акторів і оригінальності  постановок.

Історія камеді-театру розпочалася у 2014 році.  На той час  його акторський склад був частиною  народного театру естрадних мініатюр.

      

Згодом  вказана творча група  театру обирає  новий напрямок  – постановка повномасштабних вистав комедійного жанру, тому  в 2016 році було вирішено створити саме камеді-театр, який очолила Наталія Субботіна. Режисерською роботою продовжив  займатися Олександр Субботін.

         У репертуарній палітрі  театру: кабаре-шоу «О хороших, в сущности, людях»,  авантюрна комедія «Все включено»,  комедія-фарс «Оплатите вашу тещу и распишитесь»,  шоу «Проспись на тихих школьных этажах».

Протягом  2015-2016  років  камеді-театр побував на гастролях у містах та районних центрах Миколаївщини: Первомайськ,  Новий Буг, Врадіївка, а  також Кам`янське  Дніпропетровської області, Світловодськ Кіровоградської  області.

У листопаді 2016 року реалізовано спільний проект  народної оперно-вокальної студії  та камеді-театру - «Ах оперетта - волшебство и обаяние» .

Колектив театру бере активну участь у благодійних заходах для дітей та людей з інвалідністю.

У 2017 році був оновлений репертуар, з'явилися нові актори. А комедія в стилі джаз «Ночные дебаты» за п’єсою  Р. Куні двічі за рік зібрала повні зали і викликала шквал емоцій у глядачів. Цю подію широко висвітлювали засоби масової інформації .

 У 2018 році колектив підготував «майже смертельну комедію «Собачий вальс» за п'єсою Олександра Марданя і Олександра Тарасуля. Ця постановка відрізнялася від попередніх робіт не лише сценографією, технічними доповненнями, але і манерою подачі драматургічного матеріалу. На прем'єру вистави приїхав один з авторів - Олександр Мардань. Він дав високу оцінку режисурі, акторській грі і спектаклю в цілому. «Ещё раз спасибо за премьеру и спектакль. Отличные  впечатления и позитивное «послевкусие». Желаю  спектаклю долгих лет жизни и всяческих успехов.  Искренне Ваш автор А. Мардань» - написав він у листі.

Ряд вистав театр  представив на всеукраїнських та обласних фестивалях і конкурсах театрального мистецтва,  де журі дало високу оцінку майстерності режисера та акторів.

2017 рік приніс театру перемогу у конкурсі «Миколаївська Мельпомена» та  фестивалі «Лиманські зорі».

Камеді-театр і надалі прагне дарувати глядачам добрий настрій, бо колектив повністю згоден з висловлюванням  Віктора Гюго: «Сміх - це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя».

            

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 474-532

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602