Міжнародний фестиваль-конкурс «Kiten Art Fest» зібрав на південному узбережжі Болгарії представників різних жанрів і віку у велике свято творчості.

Ансамбль «Чорноморці» Обласного палацу культури став Лауреатом I ступеня в номінації «Вокальне мистецтво», категорія «Професіонали»!

«Захоплююча була поїздка!» - поділилась враженнями керівник Заслужена артистка України Олена Бєлоусова, - навколо талановиті зірки, всі співають, танцюють, посміхаються. Через такий шквал неймовірної енергії у повітрі віяло щастям, натхненням і радістю. Фестиваль проходив протягом двох днів. Перший день – конкурсні виступи учасників у містечку Кітен, а другий - Гала-шоу в м. Приморско, з великою кількістю глядачів-городян, врученням нагороджень і виступом зіркових гостей фестивалю.

Дуже приємно було, серед всієї феєрії вражень, отримати кубок Переможця, звання Лауреата I ступеня, призовий сертифікат на подальші поїздки на фестивалі до Чорногорії та Єгипту і нагороду-Диплом кожному учаснику колективу «Чорноморці», як визнання його майстерності і таланту.

Смак перемоги підсилювала природна краса Болгарії, неймовірне море, гори, сонце і квіти!»

 

Бажаємо нашим «Чорноморцям» нових творчих здобутків і перемог!!!

30 червня відбувся звітний концерт народного ансамблю бального танцю «Грація» Обласного палацу культури (керівник Роман Гусаков) під поетичною назвою «Summer joy with Grazia». Так, впродовж усього чудового літнього вечора глядачі насолоджувалися прекрасною танцювальною програмою.

Вже понад півстоліття «Грація» дарує глядачам чарівний світ танцю і феєрверк незабутніх вражень.

Нині в Обласному палаці культури бальну хореографію освоюють діти та підлітки різних вікових категорій. На заняттях вихованці отримують відповідну хореографічну підготовку, необхідні знання і навички. Тренери завжди враховують вікові особливості, виявляють нахили дітей, розвивають почуття ритму, хореографічну виразність та координацію рухів.

Найбільш перспективні вихованці згодом поповнюють основний склад народного ансамблю бального танцю «Грація». До речі, цього року вдалося суттєво збільшити його кількісний склад.

Вдячного глядача завжди вражають такі хореографічні композиції як «Боги Єгипту», «Богемське шоу», «Карнавал» та «Рок-н-рол».

У концертній програмі взяли участь представники усіх вікових категорій. Особливі почуття викликали виступи наймолодших учасників. Сьогодні вони роблять перші кроки на великій сцені, і серед них вже є майбутні наші зірки.

Глядачі з нетерпінням чекали виступів фіналістів та призерів міжнародних турнірів в Італії, Польщі, Білорусі, Молдові, Великобританії та Україні, бронзових призерів чемпіонату Європи з латиноамериканського шоу серед професіоналів, майстрів спорту міжнародного класу – Анастасії Богуславської та Олександра Почтаренка. Незважаючи на свої високі титули, вони не поривають зв’язку з колективом, який дав їм путівку у життя. Вони щедро діляться набутим досвідом зі своїми колегами, і демонструють зразок високого професіоналізму та відданості бальній хореографії.

Незважаючи на те, що розпочинається відпускна компанія і вже пора відпочивати, жоден із керівників клубних формувань Палацу не полишає думати про перспективи розвитку свого колективу.

Роман Костянтинович цього літа планує взяти участь у тренувальних зборах Grazia dancer camp, які відбудуться у Коблево.

Наступного року на нас чекають цікаві турніри « GRAZIA CAP» і «POCHTARENKO CUP», яким колектив достойно вшановує людину, яка все своє життя присвятила служінню танцю. Пам'ять про колишнього керівника, заслуженого працівника культури України Володимира Почтаренка живе у хореографічних постановках. А його справу достойно продовжують талановиті учні, які завжди пишаються своїм вчителем.

Саме вони допомогли реалізувати цей проєкт, і серед них: Анна Салімова, Ангеліна Бахтій, Софія Зотова, Марія Вілкун, Віктор Богуславський, Анастасія Богуславська, Олександр Почтаренко, Тетяна Петрович, художник-модельєр Лариса Почтаренко та керівник колективу - Роман Гусаков.

Ведучі – Анастасія Якименко та Роман Власенко.

Режисер - Анастасія Якименко.

Кожен із творчих колективів Обласного палацу культури по закінченню навчального року проводить масштабний концерт під час якого звітує перед батьками, рідними та близькими, друзями та знайомими про свої досягнення за минулий рік.

24 червня на площі Обласного палацу культури було галасно та весело, лунали радісні дитячі голоси. Фонтан випромінював райдугу та дарував прохолоду.

Спочатку всі учасники, як справжні зірки, пройшли по червоній доріжці до яскравої блискучої фотозони.

Так розпочиналось грандіозне завершення 25-го танцювального сезону зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена». Під запальну музику та спалахи фотокамер учасники ансамблю отримували нагороди за активну участь у сезоні 2020-2021 років.

Надзвичайно креативний ведучий Роман Власенко увесь вечір підтримував чудовий святковий настрій дотепними жартами та коментарями.

Потім свято продовжилося у комфортній концертній залі Обласного палацу культури. Цього вечора вона була наповнена молодіжним драйвом та експресією.

Учасники «Пасадени» дарували глядачам незабутні емоції. Початкові, підготовчі групи та основний склад колективу у різнобарвних костюмах презентували номери у різних танцювальних стилях: хіп-хоп, джаз-фанк, хаус, вог, дансхол, брейк. Вони тримали увагу глядачів протягом двох відділень програми.

Маленькі зірочки від чотирьох років намагались виконати підготовлені постановки своїх тренерів, а досвідчені танцюристи презентували глядачам сюжетні композиції.

У фіналі щасливі очі виконавців та глядачів сяяли щастям та дарували один одному посмішки та оплески.

Незмінні керівники «Пасадени» Катерина Алексєєва та Юрій Вдовиченко побажали всім гарного літнього відпочинку.

Із серпня місяця зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» продовжить підготовку до ювілейних заходів з нагоди 25-річчя від дня заснування колективу. Тож на усіх нас чекає грандіозне святкування!

У 2014 році Генеральна асамблея ООН прийняла рішення оголосити 21 червня Міжнародним Днем йоги. У нашій країні це свято приходить уже сьомий рік.

Йога це всесвітня спадщина людства, яка протягом багатьох віків зберегла ідеї миру, толерантності та духовного розвитку.

Цього року в Миколаєві відбулася реалізація спільного проєкту клубу східних культур Обласного палацу культури та йога-центру «Інсайт» .

Для проведення заходу обрали саме Обласний палац культури, з боку якого була надана всіляка допомога у його підготовці та проведенні.

На думку керівника йога-центру «Інсайт» Ірини Ільїнської, найголовніше, що дає нам йога, - це розуміння того, що все, що заважає нам бути щасливими, не проблема, а завдання, яке треба вирішити.

Програма заходу була масштабною і насиченою. У проведенні майстер-класів та практичних занять взяли участь: Ірина Ільїнська, езотерик, керівник Йога-центру «Інсайт», наставник Езотеричної школи Йоги, Андрій Царьов, інструктор йоги, реабілітолог, психолог, Віталій Дмитрук, викладач йоги Йога-центру «Інсайт», Дмитро Рогоза, інструктор Йога-центру «Інсайт», Володимир Грибков, викладач йоги по методу Айєнгарі, Юлія Коновалова, викладач Хатха-Йоги, Олена Матросова, викладач Хатха-Йоги, студія індійського танцю Йога-центру «Інсайт» (керівник Катерина Ложенко).

Ірина Ільїнська висловила надію на подальшу плідну співпрацю з Обласним палацом культури!

19 червня народний театр мініатюр «Уездный город N» Обласного палацу культури (керівник заслужений діяч естрадного мистецтва України Семен Бєлий) презентував миколаївським глядачам ліричну комедію «Олена не прийшла додому» за п’єсою відомого драматурга, комедіографа, сценариста Олександра Володарського.

Прем’єра цієї вистави відбулася у березні місяці. Глядачі були у захваті від режисерської роботи та гри акторів. Тоді ж відбулася зворушлива зустріч з Олександром Володарським, який дав високу оцінку цій творчій роботі. Він також зазначив, що всі режисери, які використовують його драматичні твори, по-своєму бачать його п’єси, і кожен має своє прочитання. Мабуть, так має бути!

Автор задоволений співпрацею з народним театром мініатюр «Уездный город N», і сподівається, що це не остання спільна робота.

Олександр Юхимович - автор численних українських серіалів, безлічі телепрограм українського телебачення, сценаріїв кількох мультфільмів.

Його перший монолог читала сама Марія Миронова, тексти у виконанні Клари Новікової, Володимира Винокура, Геннадія Хазанова, Юхима Шифріна змушують глядача сміятися вже багато років.

Сюжет п’єси «Олена не прийшла додому» - віддзеркалення нашого повсякденного життя. Цього разу, жартома і всерйоз, актори розповіли історію про те, як важливо зберігати гармонію і любов між дорослими дітьми та вже немолодими батьками - з взаємоповагою враховуючи інтереси кожного покоління!

Несподівані події, конфлікти, побутові проблеми, непорозуміння, сварки. Все це відбувається з близькими людьми, які врешті-решт миряться, бо щиро люблять один одного, і кожного разу доводять, що сім'я - це основа нашого буття. А життя - бурхливий вир миттєвостей!

Мама Олена, по-своєму любить двох дорослих донечок. Їй набридло «ставити дітей на ноги», а захотілося, нарешті, влаштувати своє особисте життя…

Дійові особи і виконавці:

Мама Олена - Людмила Яворська

Ігор - Сергій Гусєв

Йосі -   Євген Суворов

Аня - Анна Тютенко

Саша - Анна Галушка

Луїджі - Олег Пружина

Турок - Олександр Цицилін

Хасид - Олександр Сметанін

солістки школи арабського танцю «ХАЯТІ»: Олена Малицька, Ангеліна Корчагіна та Катерина Шаповалова.

Музичний пролог – Віктор Тасинкевич.

Актори театру порадували глядачів своєю грою. Вони мають тонке почуття гумору, яке допомагає їм глибше розкрити характерні риси своїх персонажів. У планах режисера театру - ознайомити з цією роботою більше коло глядачів.

Спектакль пройшов з дотриманням всіх карантинних правил.

Фото Ігоря Величка

13 червня відбувся довгоочікуваний концерт народного ансамблю танцю «Суднобудівник» (балетмейстер Антон Кізельман).

Здавалося, що до Обласного палацу культури завітала уся Україна, бо у концерті були використані, перш за все, народні танці різних регіонів України.

Програма була насиченою і різноплановою. Глядачі переглянули танці як із «золотого фонду» колективу, так і ті, які народилися в колективі останнім часом.

Ансамбль був створений у 1968 році заслуженим працівником культури України Михайлом Кізельманом на базі Палацу культури і техніки Чорноморського суднобудівного заводу. Вже майже півстоліття колектив носить почесне звання «народний».Сьогодні справу свого діда достойно продовжує його внук – Антон Кізельман.

Цього вечора у залі була присутня дружина Михайла Григоровича - Емма Минівна. …. Учасники ансамблю піднесли їй квіти як знак вдячності за багатолітню підтримку колективу.

Організатори дуже вдало вибрали назву концерту - «Натхнення танцем»… Так всі учасники черпають своє натхнення у танці, який дає кожному із них силу і енергію.А сплав єдиної енергії дав можливість блискуче втілити цей яскравий проект.

Юні вихованці дитячого ансамблю танцю (керівник Наталія Кізельман) мали честь виступати разом з танцюристами основного складу колективу. Зараз вони роблять перші кроки на великій сцені, і ці виступи запам’ятають на все життя незалежно від того, які оберуть професії у майбутньому.

Радує, що ансамбль має багато добре підготовлених танцюристів, які вправно виконують свої партії, і вражають глядачів своєю майстерністю.

Глядачі не відчували, що тривалий час ансамбль не мав можливості повноцінно працювати. Здавалося, що не було ніякого карантину… Вони зустрічали кожну хореографічну композицію бурхливими оплесками, бо вражав високий виконавський рівень, сценічна культури, яскраві костюми, вдале рішення балетмейстера. Не всі, навіть, професійні колективи, які гастролюють на сцені Обласного палацу культури, мають таку підтримку залу!

«Суднобудівник» вкотре підкорив глядача своїм мистецтвом, своїм натхненням і почуттям великого патріотизму! Кожен танець, кожне поетичне слово були пронизані глибокою любов’ю до нашої неньки України. Цей концерт став гідним подарунком до30-ї річниці незалежності України, якій ми присвячуємо наші творчі здобутки!

З 12 по 13 червня у концерт-хол «Юність»проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі».

Він спрямований на розвиток національної культури й духовності та популяризацію самодіяльного хореографічного мистецтва різних жанрів.

Конкурсанти змагалися у таких номінаціях: народна хореографія, народна стилізація, класична хореографія, естрадна хореографія, сучасна хореографія, дитяча хореографія, бальна хореографія, спортивна хореографія та інші.

На цьому фестивалі-конкурсі Обласний палац культури представляли зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова) та зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва).

За підсумками журі колективи Обласного палацу культури вибороли аж три найвищі нагороди – ГРАН-ПРІ:

- зразковий ансамбль танцю «Юнги» у номінації «народна хореографія», lll вікова група (11-13років) та у номінації «народна стилізація», lV вікова група (14-16 років);

- зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» у номінації сучасна хореографія, VІІ вікова група (від 16 років).

Для всіх конкурсантів це було велике свято хореографії, а для найбільш підготовлених воно стало здійсненням мрій.

Вітаємо колективи Обласного палацу культури з гучною перемогою, і бажаємо подальших творчих досягнень!

4 червня в Обласному палаці культури відбулася зустріч бойових друзів.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно і сумлінно виконували військову присягу.

З глибокою шаною учасники заходу згадали усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

У цей день до воїнів-інтернаціоналістів звернулися перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко, директор департаменту захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, голова Миколаївської обласної спілки воїнів інтернаціоналістів та запасу Юрій Соловей.

У концертній програмі взяли участь: творчі колективи Обласного палацу культури - зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), зразковий вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим), зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва), зразковий вокальний ансамбль «Fresh Time» (керівник Катерина Тихонова) народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков) вокальною групою ансамблю пісні і танцю «Чорноморці» (керівник заслужена артистка України Олена Бєлоусова, диригент Ірина Горобець), ансамбль класичного балету «Гранд-па» (керівник Юліана Джулай), солістка-вокалістка Дарина Змеул.

До концертної програми долучилися учасники бойових дій Юрій Поляков та гурт «Перевал».

З особливою теплотою глядачі сприймали пісню «Дем’ян» у виконанні соліста обласної філармонії Віталія Коваленка. Цією піснею присутні вшанували пам'ять колишнього голови  Миколаївської обласної спілки воїнів інтернаціоналістів та запасу Олександра Дем’яненка.

Під час цієї зустрічі очі воїнів-інтернаціоналістів світилися щастям. Сьогодні вони сивочолі, але молоді душею. У них був чудовий привід зустрітися з побратимами і пригадати своє славне минуле та бойові подвиги.

1 червня до Міжнародного Дня захисту дітей Обласний палац культури презентував дитячо-розважальну та пізнавальну програму «Нумо з нами мандрувати» для дітей області.

Присутніх привітав перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко.

Відкрив програму зразковий дитячий вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим).

Творчі колективи мандрували країнами світу у пошуках найкращого подарунка для нашої держави до 30-річчя незалежності України.

Разом зі зразковим вокальним ансамблем «FreshTime»(керівник Катерина Тихонова) побували на туманному Альбіоні та у Німеччині, народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков) переніс усіх через океан до Сполучених Штатів Америки та Бразилії, зі зразковим ансамблем танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова) полетіли до Ізраїлю, Італії та Мексики, зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва) подарував свою Іспанію та Японію, з вокальною групою ансамблю пісні і танцю «Чорноморці» (керівник заслужена артистка України Олена Бєлоусова, диригент Ірина Горобець) мандрували Болгарією, а з народним ансамблем танцю "Суднобудівник" (керівник Антон Кізельман) глядачі побували у гостинній Грузії і повернулися у рідну Україну, яка дивує увесь світ своїм «Гопаком»!

«Гопак» надзвичайно популярний у всьому світі. В ньому наші традиції, наше коріння, вправність і майстерність. Його танцюють представники різних національностей, бо вони і є український народ.

Автор проєкту та режисер-постановник - Галина Щетиніна. Втілити цей проект їй допомогли актори: Роман Власенко, Анна Овсепян, Роман Овсепян, Тетяна Вареник, Софія Мамотенко, АрінаТимощенкова, Андрій Тимощенков, Артем Погорєлов, Марія Самофалова, Мілана Косніковська, Ярослав Стремецький, Анатолій Дишлик, Євгенія Можеровська та Ксенія Рибіна.

Завершила програму вокально-хореографічна композиція «Буде мир» у виконані солістки Обласного палацу культури Анастасії Якименко, зразкового дитячого вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим) та зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова). 

Так, найголовніше для усіх дітей планети – мир. Про нього мріють і в Україні!

Обласний палац культури висловлює подяку депутатам обласної ради Володимиру Фроленку, Сергію Мосіну, Ользі Григор`євій, депутату міської ради, голові громадської організації «Миколаїв – єдина родина» Владиславу Чайці. 

Організатори щиро вдячні святковій агенції «Волшебная вечеринка» та компанії«Челентано».

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків.

Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим!

 А батькам побажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

30 травня зразковий вокальний ансамбль «FreshTime» Обласного палацу культури (керівник Катерина Тихонова) запропонував відчути наближення довгоочікуваного літа та свіжий подих творчого руху колективу.

Саме назва «FreshTime» відповідає творчому іміджу колективу. Це натхнення і захопленість! Це злети і досягнення! Це пошук і творчі здобутки! 

Репертуарна палітра колективу налічує понад 100 творів зарубіжних та вітчизняних композиторів. Характерною ознакою репертуару є своєрідність та жанрова різноманітність.

Колектив налічує має три вікові групи: Freshtime, Freshtimejunior, Freshtimekids, або 31 учасник.

Тут успішно розвивають свої вокальні здібності солісти колективу: Маргарита Мізерецька, Ярослав Стремецький, Руслана Волкова, Павло Гурець, Ілля Шишлов, Анастасія Піднебеснова, Ангеліна Іванова, Іван Петричкович, Данило Смоляр, Мілана Косніковська, Катерина Акманова, Валентина Демченко, Ольга Полоскова, Ольга Тотонь та інші.

У концертній програмі прозвучали  твори Б. Пасека, Гайтани, С. Костирка, А. Хливнюка, С. Шурінса, Ю. Навроцького, Т.Власової, А. Бєляєва, С. Уандера, С.Бабкіна, Т. Лі Маккензі, Л. Оскоміна, А. Романовської, Л. Коена, автора та виконавця А. Півоварова. Катерина Тихонова сама пише для свого колективу, враховуючи їх творчі можливості, та робить обробки українських народних пісень.

Цього разу  «FreshTime» показав як розширюються творчі можливості завдяки плідній співпраці з колективами Обласного палацу культури, зокрема: народним ансамблем танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман, хореограф-постановник Наталія Кізельман), народним ансамблем бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков), вокальною групою ансамблю пісні і танцю «Чорноморці» (керівник заслужена артистка України Олена Бєлоусова, диригент Ірина Горобець).Ця співпраця перетворила концертні номери на яскраве шоу.

У цьому колективі пройшла своє професійне становлення  молодий хореограф Вікторія Нікітішена. 

Учасники  ансамблю – постійні учасники та переможці обласних, всеукраїнських та міжнародних вокальних фестивалів і конкурсів.

Цього весняного вечора колектив звітував не тільки перед своїми прихильниками, а й перед атестаційною комісією управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.  «FreshTime» успішно підтвердив своє почесне звання «зразковий».

Бажаємо всьому колективу та його керівнику Катерині Тихоновій подальших творчих успіхів.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602