28 вересня в Обласному палаці культури відбулася церемонія нагородження переможців 13-го еко-проєкту «Міські квіти. Літо - 2021».

Цей проєкт реалізується щорічно адміністрацією Заводського району Миколаївської міської ради з визначенням переможців у відповідних номінаціях: «Квіти біля будинку», «Квіти на балконі», «Підприємство-сад», «Квіти біля школи», «Мій квітучий дитячий садок».

 

Із року в рік зростає інтерес до проведення конкурсу, збільшується число його претендентів. За 13 років у ньому взяли участь понад 1500 учасників, які реалізували нагальну потребу кожного – творити добро.

За час проведення конкурсів з'явилося багато чудових квітників і ландшафтів, створених жителями Заводського району. Важливо, що змінюється свідомість городян, їх ставлення до природи і суспільства.

Учасники конкурсу старанно і наполегливо прикрашають та оздоблюють свої ділянки заради затишку, краси та любові до рідного міста, залучаючи до цього молоде покоління.

У церемонії нагородження взяли участь заступник міського голови Дмитро Лазарєв та голова адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради Віктор Дмитрук.

Перемогу у конкурсі «Підприємство-сад» вибороло товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаївський завод залізобетонних виробів» (голова товариства Віктор Кисличенко).

Перемогу у номінації «За багаторічний особистий внесок у благоустрій та озеленення рідного міста» в конкурсі «Квіти біля дому» здобули Людмила Процей, Катерина Кубрак та Володимир Кубрак.

Миколаївська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа- інтернат № 3 (директор Ірина Селіванова-Зеркаль) стала переможцем у конкурсі «Квіти біля школи».

А дошкільний навчальний заклад №51 «Супутник» (завідувач Олена Чернова) - найкращим у конкурсі «Мій квітучий дитячий садок».

Подружжя Надії та Миколи Вдовиченків отримали перемогу у конкурсі «Квіти біля дому».

А найкращі «Квіти на балконі» вирощує Ірина Павлова, яка стала переможницею у відповідній номінації.

У 2013 році Оргкомітет цього проєкту заснував щорічний приз «Пам'яті Володимира Дмитровича Чайки», якого у Миколаєві і дотепер називають народним мером та патріотом свого міста.

За перемогу в номінації «Креативний підхід до створення ландшафту» в конкурсі «Квіти біля школи» щорічним призом «Пам'яті Володимира Дмитровича Чайки» нагороджена Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7 (директор Галина Макарова).

У концертній програмі взяли участь ансамбль класичного танцю «Гранд Па» (керівник Юліана Джулай), вокальний ансамбль «Чорноморці» (керівник заслужена артистка України Олена Бєлоусова), учасники зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), зразковий вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим), народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман), керівник народної оперно-вокальної студії Анатолій Сорочан, соліст зразкового вокального ансамблю «Привіт» Іван Курбатов, інструментальний дует у складі Андрія Чернова та Віктора Тасинкевича, заслужена артистка України Олена Бєлоусова та зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена», народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков), зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алєксєєва), зразковий вокальний ансамбль «Фрештайм» (керівник Катерина Тихонова).

Режисер-постановник – Ганна Якименко.

Присутні ще довго спілкувалися, і кожен із них радів, що є люди, які роблять наше місто красивим і привабливим, незважаючи попри усі труднощі. Своїм відношенням до справи вони стверджують, що саме краса врятує світ…

Нехай наше місто буде завжди квітучим і красивим, а життя кожного городянина наповнене душевним теплом, радістю і благополуччям!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 474-532

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602