«Де синєє небо та жовті поля.
Хай квітне щаслива моя Україна!»

Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року на Всеукраїнському референдумі, Верховна Рада  Української Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави.

З того часу український народ відзначає державне свято – День Незалежності 24 серпня.

Серед основних  заходів Обласного палацу культури до 30-ї річниці незалежності України хочеться відзначити святкову концертну програму, яка відбулася на імпровізованій сцені по вулиці Соборній.

Символічно, що відкрив святкову програму  вокальний  ансамбль «Чорноморці»  та його керівник -  заслужена артистка України Олена Бєлоусова піснею Костянтина Меладзе на вірші Діани Гольде «Квітка душа». Квітка – образ, що розкриває ідею держави. Вона росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України.  .

Зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова) має високий авторитет в нашій області, його добре знають в Україні та за її межами.

Репертуар ансамблю заснований на кращих традиціях української народної хореографії. Саме такі танцювальні композиції  були представлені у цій концертній програмі: «Весна», «Ляльки-мотанки», «Пір'ячко», «Українська полька». Присутні тепло зустрічали  виступи колективу, бо він радував своєю майстерністю і чудовими костюмами. 

Слухачі з особливою радістю зустрічали виступ  керівника народної оперно - вокальної студії Анатолія Сорочана. Його високий професіоналізм,  щирість і відкритість - запорука багатолітнього успіху. Анатолія Олександровича з нетерпінням чекають, бо він запалює серця слухачів  своєю творчою енергією.

Декілька популярних пісень виконала солістка Обласного палацу культури Ірина Сєрая. Вона теж має коло свої прихильників.

Віртуозність гри та репертуарна палітра  Віктора Тасинкевича вражає найвибагливішого слухача. От і цього дня шанувальники інструментального жанру мали нагоду насолоджуватися грою одного з найкращих музикантів міста та області.

Зразковий вокальний ансамбль «FRESH TIME»  (керівник Катерина Тихонова) презентував слухачам  ряд сучасних естрадних творів, які  виконали Ілля Шишлов, Іван Петричкович, Анастасія Піднебеснова, Ярослав Стремецький, Руслана Волкова Ангеліна Іванова та  Мілана Косніковська.

Зазвичай «FRESH TIME»  виконує твори зарубіжних та вітчизняних композиторів, а також твори написані керівником колективу.

Концертні композиції, ансамблеві номери  народного ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков) вражають своєю вишуканістю, оригінальністю, бездоганною технікою виконання та яскравими костюмами. От і цього святкового дня погляди присутніх були спрямовані на виступ  колективу та його солістів: Святослава Дишлевука, Надії Порух, Володимира Макарова та Поліни Паламарчук.

Для зразкового  ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва), як і для нашої держави,  цей рік є ювілейним. Незабаром  колектив відзначатиме своє 25-річчя. Впродовж всього  періоду  свого існування  він пропагує різні напрямки сучасної хореографії.

Виступ «Пасадени» подарував присутнім чудовий святковий настрій.   

     

Великий концертний блок підготував  зразковий  вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим).  У ньому прозвучали як ансамблеві композиції, так і  малі вокальні форми та сольні номери у виконані Анастасії Коваль, Анастасії Костіної, Марії Омельчук,Івана Курбатова. Керівник колективу  віддає перевагу творам патріотичного спрямування.  Дух патріотизму, який переповняв серця  присутніх на святкових заходах, співпадав з тематикою виступу колективу,  тому  слухачі  так жваво реагували на кожен номер виступу.

Програма Обласного палацу культури передбачала і цікаві ігрові програми, які провели Анастасія Коваль і Роман Власенко та учасники народного театрального колективу «Камеді-театр» (керівник Наталія Субботіна).

Ведучі програми:  Анна Чернятова та Юрій Вдовиченко

 Режисер-постановник – Галина Щетиніна.

Творчі колективи Обласного палацу культури також долучилися до великого святкового концерту, який відбувся уже ввечері на Соборній площі, серед них: зразковий  вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим), зразковий   ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва), вокальний  ансамбль «Чорноморці»  (керівник  заслужена артистка України Олена Бєлоусова) та Катерина Тихонова.

 Також до Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності України  23 серпня 2021 року вокальний  ансамбль «Чорноморці»  (керівник  заслужена артистка України Олена Бєлоусова)дав велику концертну програму на центральній площі міста Нового Бугу. У програмі прозвучали українські народні пісні та твори сучасних українських композиторів. Солісти: заслужена артистка України Олена Бєлоусова, Дарина Змеул, Антон Ладний та Ольга Сторожук.

Так, культура Миколаївщини багата талантами.  І наші творчі здобутки ми даруємо тобі, Україно!

Бажаємо всім тим, хто збагачує культуру і мистецтво нашого Причорноморського краю, подальших творчих успіхів!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602