Народний ансамбль танцю «Суднобудівник» Обласного палацу культури (керівник Антон Кізельман)  поповнив свою скарбничку ще однією вагомою нагородою.

23 серпня у місті Києві відбувся гала-концерт Міжнародного фестивалю українського мистецтва «Українська Родина» до 30-річчя незалежності України.

Організатори фестивалю: НаціональнахореографічнаспілкаУкраїни, Київський міський центр народної творчості та культурни досліджень, Центр національних культур за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

У конкурсній програмі народний ансамбль танцю «Суднобудівник»представив дві хореографічні композиції із «золотого фонду» колективу «Вулиця» та «Гопак» (постановки засновника ансамблю, заслуженого працівника культури України Михайла Кізельмана).

У програмі концерту взяли участь понад 500 учасників хореографічних колективів з усіх регіонів України та міста Києва.

Участь у цьому культурно - мистецькому заході залишила незабутні враження у всіх присутніх, а для учасників нашого колективу - це достойний початок нового танцювального сезону.

Поїздка до Києва відбулася за підтримки управління культури національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.

Вітаємо народний ансамбль танцю «Суднобудівник» та його керівника - Антона Кізельмана зі званням лауреата Міжнародного фестивалю українського мистецтва «Українська Родина», і бажаємо подальших творчих успіхів!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602