18 серпня 2021р року в Миколаївському міському Палаці культури і урочистих подій в рамках заходів до 30-річчя незалежності України відбулося вшанування ветеранів, які зробили значний особистий внесок у розвиток Миколаївщини.

Зустріч «Ветеранське золоте сузір’я Миколаївщини» відбулася за ініціативи голови обласної ради ветеранів, нагородженої орденом княгині Ольги, Валентини Редьки.

Це вельмишановне зібрання об’єднало яскравих особистостей, які в різні періоди творили історію нашої держави. Це люди-легенди, наша слава і гордість.

Серед учасників легендарна Марія Тимофіївна Дорошенко - Герой Соціалістичної Праці, яка отримала це звання, працюючи дояркою в радгоспі. І сьогодні вона є прикладом оптимізму.

 

 

Не менш легендарний Михайло Олександрович Малий, Герой Соціалістичної праці, бригадир комплексної бригади верстатників на Чорноморському суднобудівному заводі. Незважаючи на всі складнощі сьогодення, він не втрачає почуття гумору.

Олександр Григорович Вичеров – жива легенда, учасник бойових дій, заслужений майстер народної творчості України, Чемпіон Європи. У 1957 році отримав всесвітню славу на Міжнародній виставці у Великобританії, де сама королева Єлизавета ІІ вручила йому срібний кубок та диплом І ступеня. Цей кубок зберігається у нашому обласному краєзнавчому музеї. Премію у 3 млн фунтів стерлінгів Олександр Вичеров передав у фонд миру. За цей шляхетний вчинок ООН нагородила його «Золотою зіркою - честь і гідність».

Серед учасників зібрання був і керівник хору ветеранів війни та праці Обласного палацу культури, кавалер ордену «За заслуги» - Володимир Ілліч Горбенко. Цього року йому виповниться 80 років від дні народження. Він має понад 60 років трудового стажу. Все своє життя він присвятив розвитку хорового жанру.

З теплими словами привітання до присутніх звернулися голова обласної ради Ганна Замазєєва, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько, Ігор Кликов, помічник народного депутата України Олександра Пасічного.

Після вітальних слів , Дмитро Фалько та Ігор Кликов, вручили ювілейні сертифікати представникам ветеранських організацій.

У концертній програмі взяли участь представники творчих колективів Обласного палацу: Данило Лещинський і Анна Коваль,солісти народного ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков), Андрій Чернов, керівник народного духового оркестру,соліст-інструменталіст, Віктор Тасинкевич, соліст-інструменталіст, Ірина Сєрія , солістка-вокалістка.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602