Наприкінці серпня у м. Очакові проходив 25-й Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена». Традиційно у ньому беруть участь кращі аматорські театри з усієї України. За його піввікову історію понад 18 000 творчих колективів представляли свою майстерність у цьому благословенному місці нашого Причорномор’я.

Народний театральний колектив «КАМЕДІ-ТЕАТР» Обласного палацу культури (керівник Наталія Субботіна) брав участь у гала-концерті, де презентував проект «Night Lights show» (постановка актриси театру Наталїї Бездєлової).

Чудового літнього вечора на узбережжі Чорного моря це світлодіодне шоу сприймалося особливо яскраво, чарівно і романтично!

Народний театральний колектив «КАМЕДІ-ТЕАТР» у постійному творчому пошуку, прагнучи об’єднати широку глядацьку аудиторію. Цього разу він презентував свою роботу переможцям ювілейного Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена». Учасники фестивалю та усі присутні гідно оцінили цей творчий проект.

Організатори фестивалю вручили Подяку «КАМЕДІ-ТЕАТРУ».

Бажаємо подальших творчих успіхів керівнику та акторам цього театру!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602