В умовах карантину проводиться багато конкурсів та фестивалів дистанційно, але є ті, які вже давно завоювали  популярність і довіру конкурсантів. Серед них і  Дистанційний Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти» - країна безмежних можливостей, який нещодавно завершив свою роботу  у  Львові.

Обласний палац культури представляв зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Акманова Е.О.)

Колектив «Юнги» вже брав участь у цьому фестивалі-конкурсі у 2017 році і виборов І місце. Це дало право  безкоштовної участі у Міжнародному конкурсі-фестивалі фольклору, танцю та музики «Празький зорепад-2018» (м. Прага, Чехія), де наші танцюристи посіли  І місце.

Так, творча зрілість зразкового ансамблю танцю «Юнги»,  вимогливість до себе, професіоналізм і  високий художній смак їх керівника дозволяє колективу неодноразово ставати переможцем найпрестижніших  конкурсів та фестивалів хореографічного мистецтва.

В основі репертуару ансамблю «Юнги» - кращі традиції української народної хореографії. До репертуарної палітри увійшли високопрофесійні хореографічні композиції як у народному плані, так і оригінальні постановки у сучасному стилі.

На фестивалі-конкурсі «Самоцвіти» - країна безмежних можливостей зразковий ансамбль танцю «Юнги» представляв  дві танцювальні композиції: «Хлоп’ячі розваги» і «Козачок» (постановка заслуженого працівника культури України Елли Акманової).

За результатами конкурсної програми колектив «Юнги» посів  І місце та отримав відзнаку«За високий рівень виконавчої майстерності».

Організатори фестивалю-конкурсу висловили подяку Акмановій Е.О. за активну участь у підготовці та проведенні вказаного культурно-мистецького заходу.

Переконані, що участь у цьому конкурсі-фестивалі стане суттєвим поштовхом для подальшої роботи цього колективу.

Вітаємо зразковий ансамбль танцю «Юнги» та його керівника Акманову Е.О з черговою перемогою і бажаємо нових творчих звершень! 

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602