Нещодавно у Львові завершив роботу Дистанційний Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти» - країна безмежних можливостей.

В цілому у конкурсній програмі взяли участь близько 900 дітей та підлітків.

Організатори фестивалю-конкурсу роблять титанічну роботу для самореалізації як дітей, так і їх керівників.

Конкурсанти представляли свою майстерність у хореографії, образотворчому та декоративно-прикладному мистецтві, театральному та розмовному жанрах, а учасники зразкового вокального ансамблю «Привіт» Обласного палацу культури (керівник Галина Бардадим) вразили членів журі високим рівнем виконавства у вокальному жанрі.

 

Зразковий вокальний ансамбль «Привіт» має у своєму репертуарі понад 100 творів українських та зарубіжних авторів. На конкурс колектив представив два твори: Вакарчука «Не твоя війна» (соліст учасник бойових дій у зоні ООС Валентин Іванов) та «Але ж я його любила» (сл. Діани Гольде, муз. Геннадія Крупника).

Крім того, у конкурсі взяла участь і солістка ансамблю «Привіт» Ілона Дмитричева з піснями «Намалюй» (автор Катерина Комар) та «Сто відсотків щастя» (автор Олексій Малахов).

Офіційне оголошення результатів конкурсу відбулося 3 липня о 10-й годині.

Детальна інформація була направлена електронною поштою керівникам творчих колективів. Важливо, що вона містить не тільки самі результати, а й висновки та рекомендації членів журі, що надзвичайно важливо в умовах карантину.

Дуже оперативно надійшли дипломи, кубки, медалі та пам’ятні подарунки учасникам фестивалю-конкурсу.

За результатами конкурсної програми колектив «Привіт» посів два І місця. Ілона Дмитричева має ІІ місце та приз глядацьких симпатій з медаллю і пам’ятним подарунком.

 

 

Також зразковий вокальний ансамбль «Привіт» отримав подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Greecе Agva Fest - 2021» (Греція).

 

Переконані, що участь у цьому конкурсі стане дієвим поштовхом для подальшої плідної роботи цього колективу.

Вітаємо зразковий вокальний ансамбль «Привіт» та його керівника Бардадим Г.Г. з черговою перемогою і бажаємо нових творчих звершень!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602