З Днем Конституції України! | ЗАЕС

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення, ухвалила Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Саме такі дати укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Колективи Обласного палацу культури вітають всіх зі святом і дарують свої творчі надбання!

Про нашу «Козацьку славу» повідав народний ансамбль «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман).

«Вишивала їх бабуся,

вишивала їх матуся…»

Про цю споконвічну традицію українців вишивати співали учасниці «зразкового» вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим).

«У танці сила, радість, щастя жити,

Краса, натхнення, світлі почуття…

Ми теж красу покликані творити,

Бо танець і для нас — це є життя!»

Без збереження звичаїв та традицій народу немає майбуття. Танцювальна композиція «Карусель-колесо» у виконанні «зразкового» вокального ансамблю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова) передала яскравий національний колорит.

Тему народних традицій продовжила ще одна танцювальна композиція «Юнг» на знамениту тему «Щедрика».

Для того, щоб втілювалися мрії в життя, людина повинна мати крила за плечима.

«Людина нібито не літає...

А крила має. А крила має!

А й правда, крилатим ґрунту не треба.

Землі немає, то буде небо…»

Ці слова у далекому 1958 році написала Ліна Костенко. А як вони актуальні сьогодні! Дівчата із зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим) співали про свої крила, про свої мрії…

Ганна Лебідь у супроводі народного естрадного оркестру (керівник Сергій Смирнов) виконала пісню Тіни Кароль «Намалюю тобі зорі».

Останніми роками зав’язалася тісна творча дружба зразкового вокального ансамблю «Фреш-тайм» (керівник Катерина Тихонова) та народного естрадного оркестру (керівник Сергій Смирнов), яка дає свої результати. У їх виконанні прозвучала музична композиція «Вірила» із репертуару групи «Антитіла» зі звернення до всіх жінок України з одним простим посилом: ми, чоловіки, здатні на неймовірні речі. Долати перешкоди, підніматися з колін, йти вперед і підкоряти гори, якщо ми знаємо, що поруч йде жінка, яка вірить в нас.

Сталося так, що українці сьогодні розпорошені по усьому світу

«А нашого квіту по цілому світу

Насіяла доля від рідного поля...»

Українці дихають наповні груди тільки вдома:

«У отчій стороні

Співається мені»

Про це йдеться у музичній композиції «Отча сторона», яку виконав ансамбль пісні і танцю «Чорноморці» (керівники заслужена артистка України Олена Бєлоусова та Антон Кізельман).

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва) стверджує- «Так, я люблю Україну!»

Вокально-хореографічну композицію «Ой, гоп, черевички» виконав ансамбль пісні і танцю «Чорноморці» (керівники заслужена артистка України Олена Бєлоусова та Антон Кізельман).

«Україно моя – ти колиска козацького роду,

Ти заново зродилась немов немовля,

Рідна земле моя, ти здобула жадану свободу

Україно, ти пісня моя»

Завершив перше відділення святкової програми народний ансамбль «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман) знаменитим «Гопаком».

Цього року День Конституції співпав з Днем молоді, тому друге відділення було присвячене цьому поколінню. Це свято юності, літа і позитиву – гарна нагода привітати всіх юнаків і дівчат, а також людей, хто молодий душею.

Першими привітали нашу молодь учасники зразкового вокального ансамблю «Фреш-тайм» (керівник Катерина Тихонова) та народний ансамбль «Суднобудівник» (керівник Антон Кізельман) композицією «Earthsong» («Пісня землі»).

Катерина Тихонова, солісти народного ансамблю бального танцю Ліза Засипко і Роман Гусаков, Софія Зотова і Віктор Богуславський у супроводі народного естрадного оркестру (керівник Сергій Смирнов)виконали чуттєвий «Блюз».

Дівчата зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Тихонова) представили композицію «Havana».

«Зразковий» вокальний ансамбль «Привіт» (керівник Галина Бардадим) виконав пісню«Сміливих дівчат» із репертуару групи KAZKA. Це ода GIRL POWER, заклик до всіх дівчат планети: знайте собі ціну і нікому ніколи не дозволяйте себе ображати.

«Хай доля іскриться,цвіте і не в'яне,

Хай рветься в політ, мов крило журавля,

До нових вершин, до мрії, до щастя,

Хай душу наповнять нові відчуття!»

Катерина Тихонова і народний естрадний оркестр (керівник Сергій Смирнов) подарували піснею «Feelinggood», і побажали позитивних емоцій і гарного святкового настрою!

Завершила концертну програму музична композиція «Finesse» у виконані народного естрадного оркестру. З нагоди 24-ї річниці Конституції України щиро зичимо всім суспільної злагоди й миру, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства!

Відео-матеріали ви можете переглянути за посиланням : https://www.youtube.com/playlist?list=PLsZL8mqDPlWqBlr-2wceA3jC0W9aW1g0E

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602