14 червня на базі обласного краєзнавчого музею відбувся перший обласний конкурс гумору та сатири «Веселі витребеньки», у якому взяли участь майже 150 талановитих конкурсантів. Вони читали жартівливу поезію, співали пісні, показували пародії, імпровізації, музично-драматичні гумористичні мініатюри.

Тут були широко представлені твори Павла Глазового, Остапа Вишні, Степана Олійника, Петра Ребри, Миколи Сингаївського, Василя Шукайла, Віталія Крикуненка, Віри Холошвій, Миколи Савчука, Василя Юдова та інших авторів.

Учасники виступали у п’яти номінаціях: «Гумор та сатира», «Стендап», «Авторський твір», «Співаний гумор» і «Театральні витребеньки».

У конкурсній програмі брав участь і представник Обласного палацу культури- Максим Ткаченко, учасник театру естрадних мініатюр «Уездный город N»(керівник Семен Бєлий).

 

З раннього дитинства Максим– активний учасник художньої самодіяльності. Він- капітан ІІІ рангу запасу. Всі тяготи військової служби йому допомагали долати пісня та поетичне слово. Зараз увесь вільний час він присвячує аматорському театру та заняттям йоги. Крім того він цікавий автор-виконавець.

Ми маємо честь привітати Максима Ткаченка з перемогою на першому обласному конкурсі гумору та сатири «Веселі витребеньки» у номінації «Співаний гумор» (ІІ місцеу ІІІ-й віковій категорії)! Бажаємо йому натхнення та подальших творчих успіхів!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602