Чернова Андрія Васильовича добре знають у м. Миколаєві та області як диригента народного духового оркестру Обласного палацу культури та надзвичайно талановитого музиканта. У його творчому доробку понад 20 творів, які  широко представлені у репертуарі цього колективу.

А як же з’являються на світ такі музичні твори?  Що треба для цього? Для будь-якої творчої особистості важливе натхнення, якому сприяють нові враження, сильні емоції і потрясіння. Натхнення не обіцяє ні визнання, ні слави, ні багатства, але воно дає величезну радість творчості.

Натхнення - це іскра, яка спалахує у нашому серці. Це процес, який дає сили і віру в себе. А для творчих людей це дуже важливо!

В умовах карантину Андрій Васильович написав новий авторський твір - «Зізнання». Спочатку це була інструментальна мелодія в стилі блюз, а далі з’явилися ще й слова освідчення коханій жінці. Кожна представниця прекрасної статі мріє почути саме такі слова хоча б один раз у своєму житті.

Автор планує, що «Зізнання» звучатиме і як вокальний твір, і як інструментальний. Один з найкращих вокалістів міста дав згоду на її виконання. Поки що не будемо розкривати його ім’я. Тож попереду – прем’єра, якої вже з нетерпінням чекають прихильники творчості Андрія Чернова!

 

А поки що ви можете переглянути відео на цю тему за посиланням:

https://www.youtube.com/watch

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602