Карантин — це час, коли ми залишаємося вдома не лише наодинці із собою, але й зі своїми близькими, коханими, родичами. Так, це — період, коли можна провести більше часу разом. Але зовсім нещодавно світ здивувала та приголомшила новина про різке збільшення розлучень у різних країнах світу. Велика кількість пар звернулася з проханням анулювати шлюб одразу після закінчення карантину. Така ситуація свідчить про те, що карантин і обмежений простір можуть негативно впливати на сімейні стосунки.

Постулат Достоєвського «Краса врятує світ» вже застарів. А хто ж тоді рятівник? Може, гумор?

Гумор є однією з визначальних рис українського народу.

Євген Дудар - один із найвідоміших сучасних українських гумористів - переконаний, що «сміх врятує світ», а українське суспільство можна оздоровити лише гумором і сатирою.

Почуття гумору додає людині впевненості в собі й оптимізму, слугує «ліками» від стресу, допомагає знаходити друзів та справлятися зі складними ситуаціями.

Позитивний вплив сміху на організм людини - це не вигадка, а науковий факт. З 70-х років минулого століття вчені всього світу серйозно займаються вивченням цього питання.

Розуміючи важливість такої арт-терапії клуб веселих та кмітливих «Легко и просто» Обласного палацу культури (керівник Галина Щетиніна) за підтримки відомого мецената, голови громадської організації «Миколаїв – єдина родина» Владислава Чайки провів тригодинний марафон на платформі «Інстаграм», який відбувся 15 травня до Міжнародного дня сім’ї. Марафон проходив у два етапи. У першому – учасники поділилися гумористичними сюжетами щодо сучасних відносин батьків та дітей, онлайн навчання, витівок домашніх улюбленців тощо. У другому - клуб веселих та кмітливих «Легко и просто» представив архівні матеріали своїх 29 виступів щодо сімейних стосунків.

За підсумками проведення марафону були визначені найкращі команди: «Агронавти» (Миколаївський національний аграрний університет) та «Мама не узнает» (Миколаївський національний університет імені В. Сухомлинського), які отримали призи – смачні піци від мережі піцерій «Челентано».

Марафон викликав великий інтерес у користувачів «Інстаграм». Тільки за перший день його переглянули понад 2000 осіб.

Так, є сміх, буде й до сміху. Не забуваймо: сміх врятував світ. Адже він завжди у наших душах та на наших губах. Сміх – це найкращий чудодійно-цілющий дарунок людству!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602