З 1 квітня по 10 травня проходив дистанційний чемпіонат «Ліга масок». Його проводила команда КВК «Легко і просто» Обласного палацу культури, яку очолює Галина Щетиніна, за підтримки відомого мецената, голови громадської організації «Миколаїв – єдина родина» Владислава Чайки.

   Команда «Легко і просто» докладає багато зусиль щодо відродження регулярних змагань команд веселих і кмітливих. Розуміючи важливість позитивних емоцій, організатори зробили все можливе, щоб цей захід відбувся навіть в умовах карантину.

   Миколаївська «Ліги сміху», яка проходила у березні місяці визначила переможців, і півфінал мав відбутися 1 квітня у Міжнародний день сміху. Але життя внесло свої корективи, і змагання відбувалися дистанційно. У них взяли участь 6 команд миколаївських ВУЗів та творчих об’єднань цього спрямування.

   Спочатку учасникам було надзвичайно складно. Їм довелося освоїти теоретичний курс знань, пройти онлайн акторські, операторські, відео-монтажні та звуко-режисерські курси впродовж 6 етапів.

   У складних умовах вони створювали реквізит, вчились і записували оригінальні авторські відео, які переглядало конкурсне журі, і виносило своє рішення. По завершенню кожного етапу команди отримували заохочувальні призи.

   У фіналі найкращі результати показали такі команди: «Агронавти» (Миколаївський національний аграрний університет), «Всегда вовремя» (м. Миколаїв), «Мама не узнает» (Миколаївський національний університет імені В. Сухомлинського), «Под каблуком» (Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв). Три команди отримали додаткові бали у скарбничку майбутніх змагань.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602