Нещодавноу місті Румбурк (Чехія)  відбувся  Міжнародний творчий конкурс дітей і молоді  «TOGETHER FOR FUTURE» (заочний).

Тема конкурсу: «ТВОРИМО ДОМА».

Конкурс відбувся за   підтримки мерії міста Румбурк та під патронатом  мера цього міста Люмира Куса.

Він проводився з метою допомоги дітям і молоді у подоланні кризової ситуації, що створилася в результаті пандемії нового коронавіруса COVID-19, підтримки творчої активності і зацікавленості молоді, збереження можливості спілкування, обміну досвідом та встановлення міжнародних творчих контактів в умовах ізоляції.

Конкурс організувала ініціативна група громадських діячів, педагогів, фахівців в області культури, лідерів молодіжних організацій та інших фахівців, що працюють з дітьми.

Учасники представляли конкурсні роботи, які були підготовлені виключно під час перебування вдома у зв'язку з обмеженнями режиму карантину в НС.

Міжнародний конкурс «TOGETHER FOR FUTURE» об’єднав творчу енергію 1262 учасників віком від 4 до 26 років з 27 країн світу.

У номінації «народний танець» змагалися 132 учасники. Від Миколаєва цю номінацію представляли Ірина Матуліна та Василь Плєхов – солісти народного ансамблю танцю «Суднобудівник» Обласного палацу культури (керівник Антон Кізельман) з  композицією «Хурделиця».

Ірина та Василь обожнюють  народну хореографію, і весь свій вільний час віддають саме цьому виду мистецтва. Вони з радістю підтримали ідею керівника колективу Кізельмана А.С. щодо участі у вищевказаному конкурсі. Час підготовки був дуже обмежений. Свою конкурсу програму вони готували, відверто кажучи, в екстремальних умовах: на даху однієї з багатоповерхівок в центрі  нашого міста. Ірина зізналася, що така репетиція  дала відчуття свободи, що так важливо для активних особистостей, які важко переносять ізоляцію. У них виросли крила для подальших творчих злетів!

А інструментальний жанр представляв Єгор Лєшуков, концертмейстер Обласного палацу культури, з п’єсою Віктора Власова «Свято на Молдаванці». До речі, у цій номінації показували свою майстерність 245 учасників.

Цифри, наведені вище, свідчать про те, що точилася серйозна боротьба між конкурсантами. Проте, всі наші учасники: Ірина Матуліна, Василь Плєхов та Єгор Лєшуков, отримали достойну оцінку конкурсного журі та вибороли перші місця

Щиро радіємо їх успіхам, і переконані, що попереду у нашої талановитої молоді ще багато гучних перемог!

Це гарний приклад того, як можна повноцінно жити  і творити в умовах карантину.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602