7 березня в Обласному палаці культури стартував чемпіонат «Ліга гумору». У ньому взяли участь дванадцять команд з міст  Миколаєва, Ірпеня, Херсона і Скадовська. Вони  виборювали вісім путівок у півфінал,  який відбудеться 1 квітня.

 

   За результатами конкурсу у півфінал потрапили такі команди: «Nikstreetboys»  (м. Миколаїв), до речі, команда, яка отримала найвищі оцінкижурі, «Лунь» (м. Ірпінь), «Нервы Марии» (Миколаївський національний аграрний університет), «Сон Бессона»(м. Миколаїв), «Агронавти»(Миколаївський національний аграрний університет),«Dol'kі @ Kabana»(Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика).

   Ще дві путівки до півфіналу за підсумками розминки дісталися командам «Всегдавовремя» (м. Миколаїв)  і «Мама не узнает» (Миколаївський національний університет імені В. Сухомлинського).

   Євгена Гашенка добре знають у нашому місті. Ще у дитячі роки він брав участь у змаганнях КВК на сцені Обласного палацу культури. Нині він – актор знаменитого  «Дизель-шоу». Вітаючи переможців, він зазначив, що миколаївська «Ліга гумору» робить важливу справу, збираючи талановиту молодь. Також він поділився своїми відчуттями, які пережив цього вечора.

   Галина Щетиніна очолює громадську організацію «Легко і просто» та докладає багато зусиль щодо відродження регулярних змагань команд веселих і кмітливих.

   Захід відбувся за підтримки відомого мецената, голови громадської організації «Миколаїв – єдина родина» Владислава Чайки. Він  висловив упевненість у тому, що у миколаївської «Ліги гумору» є щасливе майбутнє. Також він сказав: «Ці змагання  довели, що традиції КВК у нашому місті живі, талановитої молоді менше не стало. Нас чекає цікавий чемпіонат! Нехай переможе сильніший!»

   «Ліга гумору» проходила напередодні  8 Березня, тому Євген Гашенко вручив жіночим командам «Мама не узнает» (Миколаївський національний університет імені В. Сухомлинськогоі, «Под каблуком» (Миколаївська  філія Київського національного університету культури і мистецтв) квитки на концерт «Дизель-шоу», який відбудеться 2 квітня в Обласному палаці культури.

   Владислав Чайка вручив всім командам заохочувані призи.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602