7 березня, у переддень Міжнародного жіночого дня,  ветеранські організацій районів і міста запросили прекрасних жінок старшого покоління на літературно-музичну композицію  «Жінкам-наша любов!», яку підготував і провів  чоловічий склад Театру мініатюр «Уездный город N» Обласного палацу культури.

 

   Відкриваючи програму, режисер театру, заслужений діяч естрадного мистецтва України Семен Бєлий, нагадав що, з 365 днів, є один найчудовіший -  8 Березня.  І героїнями цього дня є наші чарівні жінки!

   Зі своїми авторськими віршами звернувся до присутніх Сергій Бондаренко, поділившись власними міркуваннями щодо цього унікального свята його виконанні також прозвучало зворушливе попурі на теми  кращих пісень про кохання.

   Максим Ткаченко переніс глядачів в атмосферу 60-х, подарувавши популярну в ті роки пісню Геннадія Шталікова «Пароход белый –беленький», яку активно підспівував зал.

   Володар прекрасного баритона, соліст і актор театру Олександр Яцина порадував слухачів романсами та популярними українськими піснями.

   Актор театру і кіно В'ячеслав Український прочитав любовну поезію класиків, та передав глибокі людські почуття, виконавши відомі романси.

   Виступ лауреата Всеукраїнських конкурсів та фестивалів Віктора Тасинкевича, без перебільшення, став окрасою концертної програми.  Він віртуозно володіє грою на акордеоні.  Слухачі супроводжували його виступ бурхливими аплодисментами, оваціями і криками «браво».

   Театру мініатюр «Уездный город N» знаходиться у постійному творчому пошуку. Цього разу він представив музичний жанр.

   Захід відбувся за сприяння відомого мецената, голови громадської організації «Миколаїв – єдина родина»  Владислава Чайки.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602