21 грудня до Миколаєва прямували десятки шкільних автобусів, щоб вчасно привезти сотні дітлахів з усієї області на новорічні свята під патронатом голови Миколаївської облдержадміністрації до Обласного палацу культури.

Цього дня присутніх привітали начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Димитров М.Ф. і начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Гінкул В.М.

В першу чергу, ці заходи традиційно плануються для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та неповних сімей, дітей з вадами здоров’я, а тепер ще й для родин учасників ООС та вимушених переселенців.

В фойє І та ІІ поверхів проходила культурно-розважальна програма, яку підготовили викладачі та студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Дітей радо зустрічали улюблені персонажі українських народних казок та мультфільмів. Діти робили на добру згадку цікаві селфі на фоні новорічних фотозон. Вони з радістю брали участь у конкурсах та вікторинах, танцювали та веселилися - на те вони і діти! І це їх Свято!

Цього дня відбулася прем’єра казки «Новорічний хайп, або пригоди в мережі». Сьогодні слово «хайп» увійшло в молодіжний сленг. Хайп - піарити, активно рекламувати, просувати, розкручувати, піднімати галас навколо чогось. Автор сценарію Юрій Вдовиченко намагався знайти слова і засоби художньої виразності, які, на його погляд, найбільш зрозумілі дитячо-юнацькому середовищу. Режисер-поставник Олександр Субботін.

Герої казки: Сноу-бубочка (Анастасія Якименко), Толік-тролік (Іван Курбатов), Лорік(Наталія Бєздєлова), Залізний капітан (Роман Власенко), Мордак (Андрій Тарасюк) та Дід Мороз (Олександр Субботін).

Кращі творчі колективи Палацу були активними учасниками сценічного дійства, зокрема: зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), зразковий вокальний ансамбль «Привіт»(керівник Галина Бардадим), зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва), зразковий ансамбль «Фреш тайм»(керівник Катерина Тихонова) та народний театральний колектив «Камеді-театр» (керівник Наталія Субботіна).

 

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602