У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Україна була однією з перших держав, які відгукнулись на заклик ООН щодо закріплення його проведення на законодавчому рівні. Мета такого рішення цілком очевидна: люди цієї категорії повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.

Традиційно до цієї дати Обласний палац культури спільно з адміністрацією Заводського району Миколаївськоїміської ради проводять різноманітні культурно-мистецькі заходи.

Цього року такий захід відбувся 30 листопада.

У фойє Палацу була розгорнута дитяча виставка під назвою «Повір у себе», в якій взяли участь 123 дитини району. Вона зворушила серця кожного. Неможливо було відірвати погляд від малюнків, вишивок, різьблення по дереву та інших робіт, створених дітьми з інвалідністю. Завдяки даному проекту діти самостверджуються та проявляють свої творчі здібності.

Крім того, пройшли майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва для дітей цієї категорії.

На свято завітав голова адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради Дмитрук В.М.

Дітям з обмеженими можливостями Заводського району була запропонована цікава концертна програма. ЇЇ відкрив ансамбль класичного танцю «Гранд Па» (керівник Юліана Джулай).

Всіляких гараздів, удачі та 100% щастя бажали солістка зразкового вокального ансамблю «Привіт» Ілона Дмитричєва та зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва).

А зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова) подарував яскраві емоції своєю хореографічною композицією «Гарний настрій».

Всі впевнені у тому, що щирий сміх і добра посмішка подовжують людське життя. Дотепну гумореску про пригоди з повітряним змієм прочитав лауреат міських та обласних конкурсів читців Арсеній Гаврилюк.

Всі діти полюбляють веселитися, і тому на свято завітала «Мультяшка» (Валерія Момот) щоб провести конкурс на знання популярних дитячих мультфільмів. Діти проявили тут неабияку обізнаність і активність.

Хочеться, щоб наше життя було завжди наповнене найдобрішими і найсвітлішими почуттями - любові, віри та надії! А коли маєш надію- це так само, що маєш крила. Свої «Крила» подарували учасники зразкового ансамблю танцю «Юнги»(керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова)

Малювали собі свої мрії і ділилися ними з присутніми учасники зразкового вокального ансамблю «Фрештайм» (керівник Катерина Тихонова).

А «Друзяки» зі зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена». (керівник Катерина Алєксєєва) підняли гарний настрій присутнім.

Жартівливу пісню про веселих жабенят виконали учасники зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим).

Захоплюючу «Богемську рапсодію» презентували учасники народного ансамблю бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков).

Про своїх домашніх друзів розповіли солістка зразкового вокального ансамблю «Привіт» Лєра Георгієвська та зразковий ансамбль танцю «Юнги».

Танцювальна композиція «Коти, миші» у виконані зразкового ансамблю танцю «Юнги» розкрила одвічну проблему цих тварин.

Разом з «Бібікою» (у виконані вокального ансамблю «Привіт») діти вирушили у цікаву подорож.

Шоу« Night lights» подарувало чарівні барви нічних вогнів усім присутнім.

Цікава сюжетна лінія, танцювальна лексика, мелізматика музичного матеріалу хореографічної композиції «Пастушок» у виконані зразкового ансамблю танцю «Юнги» навіяла спогади про цікаві літні канікули у бабусі.

Так, багато тем було освітлено у цій програмі. Але найголовніше для всіх людей - вільна рідна земля, де немає війни та лагідне сонце над головою. «Буде мир» - стверджували солістка Обласного палацу культури Анастасія Якименко та зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова).

Ведуча програми - Анастасія Якименко, автор проекту –Ганна Якименко.

Цього дня дітей-інвалідів Заводського району чекала не лише культурна програма та щирі слова, а й солодкі подарунки.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602