24 листопада в Обласному палаці культури відбувся концерт народної оперно-вокальної студії (художній керівник Анатолій Сорочан). Цього разу  програма була присвячена країні сонячного настрою - Італії, де кожне місто має свій неповторний колорит, багату історію та традиції.

   Протягом вечора слухачам вдалося зазирнути у різні  куточки цієї чарівної і романтичної країни, та насолодитися світовими шедеврами італійської музики.

   Відкрив  концертну програму Андрій Стрельцов  піснею Франко Кореллі  «Ti voglio tanto bene».

   Станіслао Гастальдоні приніс широку популярність романс «Musica Proibita», який виконала Галина Хімченко

   Ернесто де Куртіс у співавторстві зі своїм братом Джамбаттісті де Куртісом написав пісню «Вернись в Сорренто». Вона отримала світову популярність у виконанні багатьох знаменитих співаків (Маріо Ланца, Робертіно Лоретті та ін.). У нашій концертній програмі її виконав  Валентин Бойко.

   «Serenata malinconica» Чезаре Андреа Біксіо із кінофільму «Повернись в Сорренто»  виконала Людмила Порохова.

   Жартівливу пісню Вінценцо Мельо «Тірітомба» виконали  Денис Печенюк та Іван Данченко.

   Відчайдушне освідчення в коханні  чоловіка-неаполітанця коханій жінці передає  пісня Рудольфа Фальво «Скажите девушки». Цей твір прозвучав у виконані Олексія Широкова.

   Багато пісень  Вінценцо Мельо  відомі широкому колу слухачів, серед них і «Неополітанська Тарантела», яку виконала Лілія Шевчук.

   Пісенна творчість Маріно Маріні  була дуже популярною в 50-х-60-х роках минулого століття. Але і сьогодні «Самая прекрасная в мире» тривожить серця слухачів. Цю пісню виконав Олександр Березанський.

   «Італійське  танго»  Вальтера Мальгоні прозвучало у виконанні  Долгої Лілії.

   Якщо візитною карткою неаполітанської пісні XIX століття є знаменита «Санта Лючія», то в ХХ столітті всесвітню популярність здобула пісня «Закоханий солдат», написана в роки Першої світової війни. ЇЇ автор -  Енріко Каніо. Вона прозвучала у виконанні Дениса Печенюка.

   Вперше на сцені Обласного палацу культури  дебютувала Анастасія Василюк з піснею Денеша Будаі «Цветы из Ниццы».

   Арія Лаурети із одноактної опери Джакомо Пучіні  прозвучала у виконанні Тетяни Герман.

   «Котячий дует» – жартівлива вокальна п’єса для двох голосів.  Традиційно вона приписується Джоакіно Россіні, проте в дійсності представляє собою композицію з трьох частин: до «Котячої каватини» данського композитора Крістофа Вейсе додані два фрагменти з опери Россіні «Отелло». Галина Хімченко і Лілія Круміленко були надзвичайно переконливими «кішечками».

   Джуліо Каччіні вважається одним із засновників сольного співу. Один з найбільш відомих і часто виконуваних творів - «Ave Maria», приписують  саме йому,  але на думку дослідників, є музичною містифікацією і належить перу радянського композитора і музиканта Володимира Вавілова. Цей твір  виконала Галина Гавриш.

   Світлана  Ромак має багато прихильників свого таланту. На кожному концерті  вдячні слухачі засипають її квітами. Цього вечора вона виконала «Вальс Мюзетты» з опери «Богема» Джакомо Пучінні.

   «Любовний напій» Гаетано Доніцетті - це одна з найблискучіших комічних опер композитора, яка насичена чудовими мелодіями і цікавим сюжетом. Деякі арії з  цієї опери становлять основу золотого фонду оперної класики, серед них і «Quanto e bella», яку виконав  Андрій Стрельцов.

   Лілія Круміленко, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва, виконала «Ave Maria»  Луїджі Люцці.  Ave Maria - це католицька молитва до Діви Марії.

   Даніїл Санітар нещодавно став лауреатом Міжнародного конкурсу вокалістів імені Антоніна Дворжака, який  проходив у Карлових Варах  (Чехія). Ми радіємо його успіхам! А у нашій програмі він виконав Арію Єремітти з опери  Джузеппе Верді «Ломбардці».

   Поліна Мироненко продовжила знайомити слухачів з творчістю  Джузеппе Верді. Вона   виконала арію Джильди з опери «Ріголетто».

 «O sole mio » («Моє сонце») - неаполітанська пісня, написана Едуардо ді Капуа і Джованні Капурро, яка популярна у всьому  світі. Саме вона стала фінальним акордом  концерту.

   У концертній програмі взяли участь концертмейстери -  Анжеліка Кравецька та Ольга Пилипенко, партія віолончелі - Надія  Домуз.

   Ведуча  та автор проекту -  Анастасія Якименко.  

   Учасники програми та їх керівники купалися в оваціях вдячних слухачів, які з нетерпінням будуть чекати на нові зустрічі.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 474-532

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602