Під такою поетичною назвою 22 листопада в Обласному палаці культури відбувся блакитний вогник.

Люди старшого покоління з нетерпінням чекали на цю зустріч.

Відкрили концертну програму Микола Міценко і Микола Ємченко піснею Анатолія Матвійчука «Моя рідня». Так, в житті все починається з батьківського порогу, надійної і міцної родини.

Осінь – пора весіль. Неодмінними атрибутами сватання та самих весіль були рушники. Раніше кожна дівчина дарувала вишиванку своєму нареченому. Саме про це співали Любов Безуглова, Алла Какуріна та Раїса Ковальова .

А жартівливу сценку сватання представили Любов Свєтлична та Олена Амбросова з творчою групою територіального центру соціального обслуговування Заводського району. До речі, Любов Свєтлична має за своїми плечима 92 роки. Вона прожила достойне життя, яке є прикладом для наслідування.

Цього дня учасники дійства поринули у світлу пісенну епоху «Ретро».

Кажуть: «Музика - це сліди, за якими можна повернутися в різні періоди свого життя».

Цього дня відбулася подорож «По хвилях нашої пам'яті».

«Детство снится все чаще годам вопреки

И все чаще пытаетесь вы оглянуться

На снежинку, что выпала вдруг из руки,

Став звездою, до которой нельзя дотянуться!»

Старше покоління згадує, як колись лунали у пісні із всіх вікон. Звичайно ж, вони були про кохання. Про це співав соліст народної оперно-вокальної студії Олександр Березанський.

Люди старшого покоління пам’ятають багаття, намети, походи, веселу і дружню компанію,пісні під гітару!

Гори, бурхливі ріки…І що ж вони шукали в цих подорожах?

Напевно, хотіли довести собі і іншим, що все можливо: загартувати свій характер і перевірити дружбу на міцність.

Про подорожі в далекі краї співав Олександр Шпота.

Пісні «Ретро» сприймаються дуже душевно. І зразу згадуємо весну! І конвалії…. Про них і співала Людмила Задорожня. За фахом вона конструктор. Цій справі віддала багато років, а сьогодні - з радістю займається музикою.

Так… на душі весна… У чоловіків голова йде обертом від споглядання жіночої краси і чується всюди: «Как много девушек хороших….». Ця пісня прозвучала у виконанні соліста народної оперно-вокальної студії Олексадра Березанського.

Здавалося, що весь світ наповнений світлом і любов'ю! А навколо одні «Королеви краси»! Про них співав соліст Обласного палацу культури Ігор Гордєєв.

З теплотою люди згадували старе добре і наївне кіно.

Пісню  «Ти кажеш мені про кохання» виконала Тетяна Ларіна. Кожен твір у її виконанні – це невеличка і дуже переконлива історія. Разом з нею ми часто потрапляємо в театр оперети…

Альбіна Стьопіна все життя присвятила медицині. За фахом - лікар-лаборант. Її професіоналізм, допоміг врятувати не одне людське життя. А зараз вона може дозволити собі весь вільний час присвячувати творчості. Слухаючи відомий романс у її виконанні, присутні згадали чудовий фільм «Дні Турбіних».

«Моя невиспівана пісне,

Єдиний біль в моїй душі.

Я стрів тебе, хоч і запізно,

Як долю в себе на межі.»

Про запізніле кохання, без якого просто неможливо прожити, співала Тетяна Нестеренко. Вона не уявляє свого життя без пісні. Її виконання завжди знаходить відгук у серцях слухачів.

Згадуючи популярні фільми, глядачі зауважили, що раніше не було комп’ютерної графіки – але це не заважало створювати шедеври кінематографії.

Арно Бабаджанян відомий масовому слухачу як блискучий пісняр.  Одну із його популярних пісень представили   Валерій Дейнега і Євген Дмитрієв.

Ігор Гордєєв, соліст Обласного палацу культури, допоміг присутнім повернутися у їх незабутню молодість.

Присутні мали можливість почути виступи чудових музикантів Андрія Чернова та Віктора Тасинкевича. Таких виконавців небагато не тільки в нашій областів, а й в Україні.

«Пісня залишається з людиною» стала фінальним акордом. Її виконав Ігор Гордєєв та хор ветеранів війни та праці (керівник кавалер ордену «За заслуги» Володимир Горбенко, концертмейстер Наталія Коваль).

Обласний палац культури створює всі умови для змістовного дозвілля і розвитку творчих здібностей літніх людей. Організатори блакитного вогника хотіли підкреслити, що життя може бути змістовно наповненим і мати яскраві барви у будь-якому віці. Цього треба просто захотіти!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 474-532

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602