5 жовтня народний молодіжний театр «Парадокс» Обласного палацу культури (режисер Лілія Гупало, помічник режисера Євген Христосенко) подарував миколаївському глядачеві іскрометну комедію положень за п’єсою яскравих представників сучасної драматургії Жан-Жака Брикера і Моріса Ласента «Велика зебра або Нагадайте мені ваше ім’я».

 

Глядачі весь вечір насолоджувалися особливим гумором французької комедії та запаморочливим сюжетом.

Життя смугасте, як зебра.То біла смуга, то – чорна, і не знаєш коли закінчиться одна, і почнеться інша. Тому не варто покладатися тільки на долю.

За сюжетом наш головний герой - завзятий бджоляр і рибалка Фернан Бріак вирішив позбутися обридливої дружини. Він інсценує нещасний випадок, і з великим задоволенням вдихає повітря свободи.

Через деякий час він зустрічає своє «нове» кохання, а колишній дружині виплачують солідну страховку. Згодом вона знаходить розраду в обіймах кращого друга сім`ї.

Все було б нічого, але і новий шлюб нашого героя починає тріщати по швах. Щоробити?..

План давно готовий, і провірений. Чому б знову не провернути подібну аферу? Він переконаний: «Одного разу пощастило, ізнову буде успіх!»

 

Але як свідчить стара приказка: «Таємниця радо чи пізно спливе на поверхню!» Ось і настала чорна смуга для Фернана Бріака… Несподівано нашого ловеласа знаходить його давній друг - Моріс Білорусь, який встиг одружитися з його колишньою дружиною…

Глядачеві було важко не заплутатися у складній головоломці, і разом з героями дійти до непередбачуваного фіналу.

У ролях: Станіслав Лишневський, Євген Христосенко, Анастасія Велінська, ГанняЧернятова, Вікторія Блізніченко, Ганна Крижановська.

Інші учасники колективу, як кажуть, залишилися поза кадром. Колектив театру вдячний працівникам Палацу, які злагоджено і творчо допомагали втілювати задум режисерів, зокрема: Валентину Іванову, Ігорю Лисенкову, Олександру Хреновському, Сергію Бадюлі та Сергію Дяченку.

Цього року всі свої вистави театр присвячує 20-річчю з дня заснування. Два десятиліття тому колектив розпочав свою діяльність на базі Морського культурного центру Державного підприємства «Миколаївський морський торговельний порт».А з березня 2008 рокупочав успішно працювати на базі Обласного палацу культури. У 2009 році театру присвоєно почесне звання «народний».

Гупало Лілія Володимирівна– засновник і незмінний режисер театру. Під її керівництвом колектив набув свого неповторного стилю, який відповідає характерові творів репертуару, про що неодноразово відзначали члени журі всеукраїнських та обласних конкурсів і фестивалів театрального мистецтва.

Народний молодіжний театр «Парадокс» - лауреат Всеукраїнського фестивалю «Від Гіпаніса до Борисфена» (м. Очаків), лауреат Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чорноморські хвилі» (м. Скадовськ); володар гран-прі та переможець у номінаціях «Краща режисура», «Краща чоловіча роль першого плану», «Краща жіноча роль першого плану», «Краще оригінальне рішення», «Кращий акторський ансамбль» Міжнародного фестивалю «Південні маски» (м. Миколаїв), лауреат VМіжнародного юнацько-молодіжного театрального фестивалю аматорських колективів «ЛіхтArt» (м. Рівне).

Сьогодні «Парадокс сповнений творчих планів, і, як завжди, готовий радувати і дивувати улюблених глядачів новими театральними постановками.

Зазвичай, на кожній виставі «Парадоксу» вирують емоції, зароджуються почуття, розпалюються пристрасті - і кожен раз актори-аматори виходять на сцену саме для того, щоб поділитися всім цим з нами!

Тож, з нетерпінням будемо чекати нових зустрічей з цим чудовим колективом! Подальших вам успіхів і натхнення!

 

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602