28 вересня в Обласному палаці культури відбувся прем’єрнийпоказ вистави «Справа королеви Siri» у постановці народного театрального колективу «Камеді Театр» (керівник Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін).

Серед колективів Обласного палацу культури  Камеді-театр є наймолодшим, проте він вже встиг завоювати популярність у глядача завдяки щирій грі акторів і оригінальності  постановок. Впродовж останніх років колектив успішно представляє своє мистецтво на різних площадках, радуючи прихильників театрального жанру.

Цього чудового осіннього дня глядачі познайомилися з виставою, яка народилася у театрі. Практично всі виконавці брали участь у розробці сценарію, і  були причетні до реалізації проекту.

Ви, навіть, не уявляєте, що може відбуватися в середині вашого гаджета…  Справжній казковий  детектив розігрався у королівстві «Планшетаріум». На глядачів чекала безліч пригод, цікаві ігри, знайомство з новими героями та яскраве світлодіодне шоу.  

Автор ідеї – Роман Власенко. 

Дійові особи і виконавці: Королева Siri – Наталія Бездєлова, Професор – Андрій Тарасюк, Містер Андроїд – Микита Кравцов, Детективи – Роман Власенко та Ілля Вальковий, Продавець – Данііл Федорчук, Троль – В’ячеслав Завірюха, Спам – Максим Ніконов.  

Хореографія світлодіодного шоу «Night Lights» - Наталія Бездєлова, Ганна Калюжна та Лілія Петрова

Усі глядачі та актори поринули у казкову атмосферу, отримали  море позитивних емоцій, що  так важливо у нашому житті.

Будемо чекати на нові прем’єри.  Нехай Мельпомена завжди буде до вас прихильна, глядацькі зали – повні, а задоволення від кожної вистави – безмежним!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602