У 2014 році Генеральна асамблея ООН прийняла рішення оголосити 21 червня Міжнародним Днем йоги, а у нашій країні це свято приходить уже п’ятий рік поспіль за підтримки посольства Індії в Україні.

Минулого року до його святкування долучилися понад 200 країн світу. Цього року в Миколаєві відбулася реалізація спільного проекту клубу східних культур Обласного палацу культури та йога-центру «Інсайт».

Для проведення заходу обрали саме Обласний палац культури, з боку якого була надана всіляка допомога у його підготовці та проведенні. На думку керівника йога-центру «Інсайт» Ірини Ільїнської, найголовніше, що дає нам йога, - це розуміння того, що все, що заважає нам бути щасливими, не проблема, а завдання, яке треба вирішити. Програма була масштабною і тривала продовж всього дня. У проведенні майстер-класів та практичних занять взяли участь: Ірина Ільїнська, езотерик, керівник Йога-центру «Інсайт», наставник Езотеричної школи Йоги, Андрій Царьов, викладач йоги, реабілітолог, психолог, Аліна Котюжинська, викладач Хатха йоги по авторській методиці Ішвара йога, Інеса Паранченко, тренер фітнес-йоги, автор унікальної оздоровчої системи (м. Херсон), Сергій Друзь, представник «ВишваНірмалаДхарма» (Сахаджа йога), Віталій Дмитрук, викладач йоги, Дмитро Рогоза, інструктор йоги, Верхолаз Марина та Ложенко Катерина, викладачі індійських танців.

Ірина Вікторівна Ільїнска висловила надію на подальшу плідну співпрацю з Обласним палацом культури!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602