Кожен із творчих колективів Обласного палацу культури по закінченню навчального року проводить масштабний концерт під час якого звітує перед батьками, рідними та близькими, друзями та знайомими про свої досягнення за минулий рік.

   20 червня на площі Обласного палацу культури було галасно та весело, лунали радісні дитячі голоси. Фонтан випромінював райдугу та дарував прохолоду. Спочатку всі учасники, як справжні зірки, пройшли по червоній доріжці до яскравої блискучої фотозони. Так розпочиналось грандіозне завершення 23-го танцювального сезону зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена». Під запальну музику та спалахи фотокамер учасники ансамблюотримували нагороди за активну участь у сезоні 2018-2019 років. Емсі Роман Власенко дотепними жартами та коментарями підтримував чудовий святковий настрій.

  Потім свято продовжилося у комфортній концертній залі Обласного палацу культури. Цього вечора вона була наповнена молодіжним драйвом та експресією. Понад 300 дітей та підлітків дарували глядачам незабутні емоції. Початкові, підготовчі групи та основний склад колективу у різнобарвних костюмах презентували номери у різних танцювальних стилях: хіп-хоп, джаз-фанк, хаус, вог, дансхол, брейкданс, хаус. Вони тримали увагу глядачів протягом двох відділень програми. Маленькі зірочки від чотирьох років намагались виконати підготовлені постановки своїх тренерів, а досвідчені танцюристи презентували глядачам сюжетні композиції.

   У фіналі щасливі очі виконавців та глядачів сяяли щастям та дарували один одному посмішки та оплески. Незміні керівники «Пасадени» Катерина Алексєєва та Юрій Вдовиченко побажали всім гарного літнього відпочинку.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602