ПОРАДУВАВ ГЛЯДАЧІВ НОВОЮ ВИСТАВОЮ

14 червня провідні актори театру мініатюр «Уездный город N» Обласного палацу культури: Людмила Яворська, Юрій Дульц та Максим Ткаченко, зіграли на гостинній сцені Кульбакінского Будинку культури «убійну» комедію «Пристрасті під гіпнозом»

Вистава поставлена режисером Семеном Бєлим, заслуженим діячем естрадного мистецтва України.

Як не дивно, сюжет п`єси дуже нагадує епізоди із нашого повсякденного життя. Одного разу головний герой, як це буває «напідпитку», вирішив сховати від дружини зарплату, але на тверезу голову не зміг пригадати, де саме дів гроші. Діло дійшло до того, що довелося запросити гіпнотизера, шоб знайти такі необхідні гроші. Але під гіпнозом чоловік розкриває і інші свої таємниці. Тоді для встановлення справедливості він вимагає загіпнотизувати щей дружину. І тут ефект перебільшив усі очікування...

Психологізм у стосунках вдало поєднується з іскрометним гумором. Цього чудового літнього дня глядачі змогли щиро і від душі посміятися. Деякі із них пізнали в персонажах вистави своїх знайомих та друзів. Восени театр покаже цю виставу на великій сцені Обласного палацу культури у розширеному складі (з акторами-вокалістами Сергієм Бондаренком та Ігорем Гордєєвим).

Хороший настрій та позитивні емоції глядачам гарантовані! 

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 474-532

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602