23 травня в Обласному палаці культури відбулися урочистості з нагоди  90-річчя від дня утворення літературного об’єднання «Стапель»,  яке очолює  Чебанов В.Г.

В урочистостях взяли участь – заступник начальника управління культури,  національностей та релігій облдержадміністрації Поддубна Л.О., міський голови Сенкевич О.Ф., голова профкому ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод»  Бурлаченко В.І. 

За  90 років  члени  об’єднання «Стапель» створили справжній літопис нашого Причорноморського  краю.

Біля  його витоків стояв Марк Лисянський.  З долею «Стапелю» свою творчість  пов’язали відомі літературні особистості: Еміль Январьов, Леонід Вишеславський, Валерій Бойченко, Олександр Сизоненко та інші.

Стапель» поєднав творчу енергію поетів, письменників, прозаїків; випустив понад 500 книг.

З 2005 року діє музей літературного об’єднання «Стапель на базі Чорноморського суднобудівного заводу. Зібрано понад 800 експонатів.

У 2013 році було прийнято рішення про формування експозиції в обласному краєзнавчому музеї, до якого передано 340 експонатів. .

У 2014 році  члени редколегії книги «Стапель крізь роки»: Валентин Чебанов, Валентина Карпуніна, Любов Колосова, Олександр Поляков-Ткачук,  Леонід Шифрін   були удостоєні почесних звань лауреатів обласної премії  ім. Миколи Аркаса за плідну краєзнавчу і просвітницьку діяльність.

Члени об’єднання ведуть альбом, який відображає літературно-творчу діяльність «Стапеля». Цього вечора вони презентувати свої творчі здобутки. 

У концертній програмі взяв участь ансамбль «Джерело» (керівник Людмила Охотнікова). 

Літературному  об’єднанню «Стапель» є чим пишатися, є що згадати! Будемо чекати на століття ! Нехай з року в рік множиться ваша творчість! Нехай  члени об’єднання завжди радують читачів своїми новими творами!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602