Сім’я - це пристань і гавань,

Сюди повертаймось знову і знов

Із мандрів далеких і плавань –

Тут вічно панує любов!

11 травня напередодні Міжнародного дня сім’ї в Обласному палаці культури відбулося велике свято у дружній родині зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим) – яскравий звітний концерт.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Вона - джерело любові. Без неї не може існувати людина.

Про материнську любов і щирі побажання співала Ілона Дмитричева та учасники ансамблю «Привіт» у пісні Олексія Малахова «100 відсотків щастя».

Сім’я – це замок, де живе любов і спокій,

Сміх діток, щастя, доброта,

Сім’я – це гавань, затишний куточок,

Там де радіє кожного душа!

Коли людина має сім’ю - вона відчуває себе по-справжньому щасливою. Саме сім’я вчить дитину добру. Доброта – це краса людської душі. Учасники колективу виконали пісню з цією назвою.

Учасники зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова) разом з солісткою ансамблю Лєрою Георгієвськоюр глядачам про «Кішку».

У творчому тандемі зразкових колективів «Привіт» та «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва) народилася композиція «Буль-буль».

Ми не завжди поступаємо правильно, тому доводиться вибачатися. Саме так і зробив Ілля Дудник, виконавши пісню «Пробач мені».

Напередодні Дня матері учасники ансамблю присвятили своїм матусям та матерям, які сиділи у залі, декілька тематичних пісень про маму. У них йшлося про материнську ніжність, любов, турботу, мудрість і душевність.

Дарина Майорович «Запалювала» яскраві емоції разом зі зразковим ансамблем сучасного танцю «Пасадена».

Злата Нежидаєва освідчилася у кохані татусю, а допомогла їй у цьому пісня Анастасії Чешегорової «Стала взрослой я уже».

Подорожуючи сім’єю, ми пізнаємо не тільки навколишній світ, а й своїх рідних. Пісня «Бібіка (сл. Наталії Осошник, муз. Віталія Осошника) – надзвичайно популярна серед дітей. У нашій програмі вона прозвучала у виконанні молодшої та середньої груп ансамблю.

Анастасія Костіна  вже не один рік навчається у колективі. Цього разу вона представила пісню Катерини Комар «Сестра», яку ми чуємо у виконанні Софії Тарасової.

«Журавлі» зрепертуару гурту «The Hardkiss» прозвучали у виконані талановитої солістки колективу Анастасії Якименко. Хореографічна композиція зразкового ансамблю танцю «Юнги» доповнила музично-поетичний текст та допомогласформувати цілісний художній образ.

Вокальне тріо у складі Івана Курбатова, Єгора Джемліханова та Іллі Дудніка добре відоме миколаївським слухачам. У цій концертній програмі у їх виконанні прозвучав твір української зірки шансону і арт-року Олександра Ярьоменка «Я поднимусь». Це життєстверджуюча пісня, яказдатна підняти на подвиг.

Ансамбль«Привіт» об’єднує у своєму складі декілька вікових груп. Старші учасниці співають про високе почуття - кохання. Саме кохана людина надихає і окриляє. З кохання починається сім’я.

Катерина Ломакіна виконала пісню «Восьмое чудо» (автори Ростислав Тодореску, Андрій Мельник та Софія Тарасова).

Україночки– найкрасивіші дівчати у всьому світі, а коли вони одягають вишиванки - вже не можна відвести очей. Цю тему вдало розкрив Олександр Ярьоменко у свій пісні «Вишиваночка», яку популяризує гурт«Селфі» та наш ансамбль «Привіт».

Кожна юна дівчина мріє піймати свого птаха і бути щасливою. Пісня поетеси Діани Гольде та композитора Геннадія Крупняка «Але ж я тебе любила» із репертуару Тетяни Піскарьової давно увійшла до репертуару старшої групи колективу, і завжди викликає гучні овації слухачів.

«Якщо вірити у мрію

Усе чорне стане білим»

Про це співала солістка ансамблю Ілона Дмитричєва у пісні Софії Тарасової «Намалюй». Без всякого сумніву, ця пісня додала усім присутнім яскравих барв в очікуванні весняного тепла. Людина може досягти усього, тільки треба мріяти і вірити у свої сили.

У фіналі прозвучала пісня Каті Бойко «Земле моя» у виконанні зразкових ансамблів Привіт» та «Юнги».

Ведуча концерту Оксана Іванова змогла донести до кожного слухача атмосферу родинного свята. Її високий професіоналізм створив незабутні враження та допоміг відчути себе особливою зіркоюкожному учаснику концерту.

Керівник зразкового вокального ансамблю «Привіт» Галина Бардадим має багато нагород. За сумлінну працю івисокий професіоналізм вона нагороджена Почесними грамотами Міністерства культури України і Центрального Комітету профспілки працівників культури України, обласної ради, облдержадміністрації, обкому профспілки працівників культури.

Цього дня директор Обласного палацу культури, заслужений працівник культури України Добкіна М.М., виконала почесну місію, вручивши Галині Григорівні Почесну грамоту управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації за багатолітню працю та особистий внесок у розвиток вокального мистецтва.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602