Згідноз Указом Президента Україниз 2006 року щорічно проводиться День охорони праці.

Комунальний заклад культури «Обласний палац культури» не стоїть осторонь заходів, які проводяться в Україні, області та місті Миколаєві.

У цьому роцівін проводиться під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці». 25 квітня відбувся семінар - навчання за участю головного страхового експерта Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Миколаївській області Передєльського В.М., директора Обласного палацу культури Добкіної М.М., головного інженера Карагяура В.С., інженера з охорони праці Кулинича С.Б., голови профспілки Міценка М.П. На семінарі виступили керівники структурних підрозділів Обласного палацу культури.

Згідноз наказом директора Обласного палацу культури Добкіної М.М. розроблено план заходів, створена комісія по перевірці стану роботи структурних підрозділів з профілактики травматизму, пожежної та електробезпеки.

Протягом останніх років в Обласному палаці культури, не зважаючи на більш ніж піввікову зношеність обладнання, йде нормальний робочий процес, не допущено випадків виробничого травматизму.

За результатами перевірки проведено конкурс середпрацівників на кращу роботу зпитань профілактики травматизму. Нагороджені переможці - головний інженер Карагяур В.С. – грамотою Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Миколаївській області.

За виконання вимог нормативно- правових актів з охорони та умов праці, забезпечення надійної життєдіяльності трудового колективу та з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці завідуючому сценічним комплексом Іванову В.М., інструктору з протипожежної профілактики Бондаренку В.Д.,слюсарю – сантехніку Черно В.О. оголошена подяказгідно з наказом директора Обласного палацу культури.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602