6 квітня в Обласному палаці культури відбувся концерт  початківців та учасників основного складу зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівники Катерина Алексєєва та Юрій Вдовиченко).

   Музика і танець завжди знаходяться у тісному взаємозв`язку. Сукупність різноманітних настроїв, навіяних музикою, народжує в уяві хореографа не тільки пластичні асоціації. Знаменита музична композиція «Pasadena» популярного нідерландського дуету  «Maeуwood» 70-х-80-х років минулого століття  фактично дала назву нашому колективу. Танцювальний дует Катерини Алексєєвої та Юрія Вдовиченка на початку своєї творчої кар’єри блискуче виконував танцювальну композицію «Pasadena» на музику «Maeуwood». Вона полонила їх серця, і надихнули дати однойменну  назву  своєму колективу.

   Яскраві танцювальні композиції ансамблю «Пасадена» - це різнобарвне шоу, яке завжди приносить естетичне задоволення як учасникам, так і глядачам. Тут народжується запаморочливий мікс  пристрастей і емоцій.

  «Пасадена» вдало поєднує різні стилі сучасного танцю з вуличним, який має імпровізаційну природу та соціальне призначення. 

   Колектив набув великого сценічного досвіду, має свої розробки і визнанням у таких напрямках як: танцювальне шоу, breakdancego-gohip- hophousejazz-funkla stylepoppingwaackingдиско тощо.

   А цього весняного дня глядачі мали можливість детальніше познайомитися з творчістю наймолодших учасників, які вже з 4-х років починають опановувати основи сучасного танцю. Для багатьох із них це був перший концертний вихід на велику сцену. Як і в інших дитячих колективах, тут спалахують зірочки, які опромінюють небо нашого улюбленого Палацу. Саме у цьому віці зароджується зерно любові і поваги до закладу, який відкрив у тобі творче начало.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602