23 березня  напередодні Міжнародного дня театру в Обласному палаці культури народний молодіжний театр «Парадокс» (режисер Лілія Гупало, помічник режисера Євген Христосенко) презентував прем’єру іскрометної комедії положень за п'єсою «Велика зебра або нагадайте мені ваше ім'я».

Французькі комедії завжди відрізнялися особливим колоритним гумором. Цього вечора миколаївці познайомилися з творчістю яскравих представників сучасної драматургії Жан-Жака Брикера і Моріса Ласега, перу яких належить цей запаморочливий шедевр.

Глядачі з нетерпінням чекали на цю театральну зустріч, бо «Парадокс» вміє дивувати своїх прихильників, число яких росте від  вистави до вистави.

Режисер майстерно розкриває потенціал акторів, з якими працює над тим чи іншим спектаклем.

За сюжетом,   життя, смугаста, як зебра - то біла, то чорна, і не знаєш, коли закінчиться одна і почнеться інша. Тому не варто так покладатися на долю.

Щоб позбутися від обридлої дружини, наш герой завзятий бджоляр і рибалка Фернан Бріак придумує цікаву аферу з власним життям. Він інсценує нещасний випадок, і із задоволенням вдихає повітря свободи. Через деякий час герой зустрічає нову любов, а колишній дружині виплачують солідну страховку, і вона зі спокійним серцем знаходить розраду в обіймах кращого друга сім'ї.

Все б нічого, але новий шлюб вже тріщить по швах. Що робити? План давно готовий і перевірений. Чому б знову НЕ провернути таку справу. Одного разу пощастило, і зараз обов'язково буде успіх.

Але, як свідчить стара приказка, таємниця спливла на поверхню - чорна смуга настала для героя.

Раптово нашого ловеласа знаходить старовинний друг Моріс Білорусь, який встиг одружитися з першою дружиною свого друга ...

Глядачеві було важко не заплутатися у складній головоломці подій,  і разом з акторами пережити непередбачуваний фінал.

У ролях Станіслав Лишневський, Євген Христосенко, Маргарита Кузьменко, Вероніка Жмурченко, Катерина Рура, Дар'я Маркова.

Інші учасники колективу, залишаючись невидимими для глядача,  якісно забезпечували організаційні моменти без яки робота вийшла б зовсім іншою.

Колектив театру вдячний працівникам Палацу,  які злагоджено і творчо допомагали втілити задум вистави, зокрема: Валентину Іванову, Ігорю Лисенкову, Олександру Хреновському, Сергію Бадюлі та Сергію Дяченку.

Сьогодні «Парадокс» сповнений творчих планів, і пообіцяв, що через кілька місяців неодмінно порадує улюбленого глядача новим театральним сюрпризом.

Тож з нетерпінням будемо чекати нової прем’єри!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602