«Стояла я і слухала весну

Весна мені багато говорила,

Співала пісню дзвінку, голосну

То знов таємно-тихо шепотіла.

Вона мені співала про любов,

Про молодощі, радощі, надії,

Вона мені переспівала знов

Те, що давно мені співали мрії.»

(Леся Українка)

17 березня в Обласному палаці культури відбувся концерт народного ансамблю бального танцю «Грація» Обласного палацу культури (керівник Роман Гусаков) під поетичною назвою – «Весняна фантазія»

Весна і вальс – це слова синоніми, тому ансамбль відкрив свою програму саме «Вальсом» Йоганна Штрауса.

Танцювальну композицію «Анданте світла і дощу» подарували Марія Вілкул, Діана Мустафаєва та Роман Гусаков.

У концертній програмі брали участь діти усіх вікових категорій. Мами учасників колективу всіляко сприяють діяльності колективу і радіють творчим успіхам своїх юних обдарувань.

Діти і педагоги надзвичайно вдячні їм, і одну із композицій присвятили саме мамам учасників колективу. Діана Грушина, Олена Огирь, Ілля Грищук та Олександр Грушин подарували композицію «Серця чотирьох». Ганна Коваль і Данило Ліщинський представили на суд глядачів жартівливий танець « Ти ж мене підманула!».

У всьому світі весна – це час проведення яскравих карнавалів. Грація перенесла глядачів у карнавальне дійство. З карнавалу почалася подорож на лайнері «Грація». Глядачі побували на різних континентах, зустрілися зі світовими зірками та поринули у чарівність бального танцю разом з Софією Недбай та Віктором Богуславським, Євою Височанською та Миколою Павліновим, Ксенією Рибіною та Данилом Федоренком, Валерією та Юрієм Жильцовими, іншими учасниками. Глядачі, як завжди, з нетерпінням чекали на виступ майстрів бальної хореографії, лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів – Анастасії Бугуславської та Олександра Почтаренка.

Вони не поривають своїх творчих зв’язків з «Грацією». Їх виступи завжди є окрасою будь-якого концерту.

«Грація» презентувала глядачам три прем’єри: «Полонез» (ювінали), «Богемське шоу» (юніори) та «Пілоти» (основний склад колективу).

Сценічні костюми підготувала художник-модельєр Лариса Тетерятнікова.

Люди добре пам’ятають Володимира Почтаренка, заслуженого працівника культури України, - легенду Обласного палацу культури. Він сказав своє вагоме слово щодо розвитку бальної хореографії. «Грація» - це результат його титанічної праці.

Сьогодні його вдячні учні продовжують справу свого вчителя.

У фіналі на сцену вийшли усі учасники колективу. Глядачі з великою теплотою сприймали кожний виступ, і з гарним настроєм виходили з концертної зали. Вони ще довго спілкувалися, обговорюючи кожен номер, та з нетерпінням будуть чекати на зустріч з улюбленим колективом .

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602