Згідно Кодексу цивільного захисту України, постанов КабінетуМіністрів України від 26.06.2013 № 443, № 444 «Про затвердження Порядкуздійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» та від23.10.2013 № 819 «Порядок проведення навчання керівного складу та фахівців,діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», а також в ході усунення недоліків у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, які були виявлені в КЗК «Обласний палац культури» на початку січня поточного року співробітниками ГУ ДСНС України в Миколаївській області та Заводського РВ м. Миколаїв ГУДСНС України в Миколаївській області 22 січня 2019 року в КЗК «Обласний палац культури» відбулись комплексні навчання з цивільного захисту.

   Основну допомогу у проведенні навчань надав начальник обласного НМЦ ЦЗ та БЖД Жуковський С.Є. Практичні заняття з презентацією здійснивстарший майстер циклу практичної підготовки курсів цивільного захистуГомелько С.В. У навчанні приймав участь весь адміністративний склад, керівники художніх колективів, а також вільні від основної роботи працівники Обласного палацу культури.

   У ході проведення занять були відпрацьовані питання щодо узгодження дій начальника цивільного захисту Обласного палацу культури Добкіної М.М.з комісіями щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, та формувань цивільного захисту, перевірена гучномовна система зв'язкута оповіщення.

   Велику увагу було приділено взаємодіям ланок зв’язку та оповіщення, охорони громадського порядку та медичної ланки зі штабом ЦЗ. Особливу увагу було приділено питанням запобіганню терористичним проявам, анонімних сигналів щодо хибних «замінувань», вироблений алгоритм дій працівників палацу культури при виявлені підозрілих предметів.

   За результатами навчання була проведена перевірка знань, та виставлені оцінки.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602