Стало доброю традицією Обласного палацу культури  презентувати здобутки творчих колективів до зимових  свят.

26 грудня відбулася новорічна зустріч зі зразковим ансамблем сучасного танцю «Пасадена».

Цього чудового зимового вечора зібралися разом цінителі  сучасних танців, прихильники колективу та батьки учасників колективу.

Колектив створено у 1996 році.  Його керівники  -  Катерина Алексєєва та Юрій Вдовиченко.

В цьому році  виповнилося 20 років з того моменту, як «Пасадена» здобула  почесне звання «зразковий аматорський колектив». І впродовж багатьох років пропагує сучасну танцювальну культуру та здоровий спосіб життя серед дітей та молоді.

Яскраві танцювальні композиції ансамблю «Пасадена» - це різнобарвне шоу, яке приносить естетичне задоволення як учасникам, так і глядачам. Виступи одразу запам'ятовуються та створюють яскраву і неповторну атмосферу на будь-якому заході. 

Перед початком концертної програми всіх гостей привітно зустрічали казкові персонажі.  Вони запропонували цікаву розважальну програму. По її завершенню глядачі з гарним настроєм переглянули концертну програму  у двох відділеннях. 

Цього разу концертні композиції включали такі популярні  напрямки як:  танцювальне шоу, хіп-хоп, джаз-фанк, вог, хаус, брейк-данс, вакінг, денс-холл, тощо.

У концертній програмі взяли участь понад 300 танцюристів різних вікових категорій від 4 до 40 років. Учасниками програми були і ті, які роблять тільки перші танцювальні кроки, і ті які впевнено підкорюють серця членів журі всеукраїнських і міжнародних змагань. 

Учасники колективу є переможцями та фіналістами всеукраїнських та міжнародних змагань по сучасним танцям у Білорусі,  Латвії, Словенії, Німеччині, Польщі та Чехії.

Тож побажаємо «Пасадені» подальших творчих успіхів і в  новому, 2019 році! Користуючись можливістю, висловлюємо щиру вдячність батькам, які підтримують діяльність цього колективу і сприяють змістовному дозвіллю дітей та підлітків!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602