Кожен день наближає нас до довгоочікуваного свята, якого з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Так, до Нового року залишилось зовсім обмаль часу! І саме напередодні зимових свят діти мають можливість поринути у цікаві пригоди і розваги! З 22 грудня Обласний палац культури гостинно зустрічає дітей та підлітків з усієї Миколаївщини.

 

25-26 грудня відбулися новорічні програми за підтримки облдержадміністрації. Незважаючи на складні погодні умови діти та підлітки з районів та міст області все ж потрапили на свято, в першу чергу, це - діти воїнів АТО, діти-інваліди, діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів та дитячих будинків, діти сімей-переселенців з зони АТО. Всіх гостей зустрічав святий Миколай. У фойє І та ІІ поверхів працювали різноманітні тематичні фотозони, і гості залюбки робили на їх фоні пам’ятні фотознімки. У фойє ІІ поверхупроходили захоплюючі ігрові програми. Діти та підлітки брали активну участь у цікавих вікторинах та різноманітних змаганнях, які підготовили та провели учасники народного театрального колективу «Камеді-театр» (керівник Наталія Субботіна) та студенти коледжу культури і мистецтв. Зі святами вітав в.о. начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Гінкул В.М. Він побажав миру і достатку кожній родині.

На кращій сцені області проходила казка «Новорічна плутанина»

  • за участю акторів народного молодіжного театру «Парадокс» (режисер-постановник і автор казки Лілія Гупало)

та кращих творчих колективів:

  • - зразкового ансамблю танцю «Юнги» (керівник заслужений працівниккультури України Елла Акманова);
  • - зразкового вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим);
  • - зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва),
  • народний ансамбль бального танцю «Грація» (керівник Роман Гусаков).

Діти жваво слідкували за перебігом подій, і відчували себе причетними до того, що саме завдяки їх підтримці перемогло добро. Ці програми допомогли дітям отримати естетичну насолоду, і їх оченята світилися щастям. З новорічними подарунками вони попрямували додому, щоб наступного року знову повернутися до Обласного палацу культури!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602