17 листопада в Обласному палаці культури відбулася вистава театру мініатюр  за однойменною п’єсою Михайла Барановського «Незатребуваний прах». Цього дня театру виповнилося 37 років з моменту його  створення. Незмінним керівником  є Бєлий Семен Олександрович.

Це розумна, тонка глибоко філософська трагікомедія положень,   побудована на дотепному діалозі двох абсолютно  різних чоловіків, яких звів  випадок на річниці пам’яті  улюбленої жінки.  Вистава  прикрашена м’якою іронією  з нотками чорного гумору.

За сюжетом письменник Алік і художник Ілля не можуть поділити прах своєї коханої. Вона була актрисою, людиною вільних  поглядів і підтримувала романи відразу з двома одруженими шанувальниками.  Сперечаючись про те, хто був ближче, чоловіки виявляють невідомі їм обставини, та й самих себе відкривають по-новому. До цього моменту вони лише підозрювали про взаємне існування.

Екс - коханці до такої міри антиподи, що обидва дивуються, як «вона» могла відчувати прихильність до них обох. Їм треба розв’язати чимало ребусів, пов’язаних з цією трагічною подією: чи справді їх пасія померла, чи не розігрує вона їх? Чи її прах в урні? І чи була вона тією, за кого себе видавала?

Взагалі ця п’єса про самотність. Відомий актор Анатолій Горячєв, який  зіграв одну із головних ролей цієї вистави в ізраїльському театрі «Маленький»,    в одному із інтерв’ю  сказав: «Насправді все,  що пишеться – література, драматургія -  в тій чи іншій мірі про самотність. На жаль, мало сучасних драматургів, драматургії практично немає, а те що є – не чіпляє. А у п’єсі  Барановського  закладені дуже важливі речі, які мене зачепили…»

Це вистава-сюрприз – дивовижна, смішна, щемливо-ніжна та сумна. Вона захоплює глядача з першої  до фінальної фрази.

І тільки до кінця п’єси починаєш розуміти – це не проста балаканина, а розмова про дуже важливі речі: ЛЮБОВ, ДОЛЮ, ВІЧНІСТЬ….

Режисер-постановник - Семен Бєлий.

У головних ролях - Юрій Дульц та  В’ячеслав Український.

Вистава відбулася 17 листопада.

Цього дня відзначали  Міжнародний день студентів. Керівник театру Бєлий С.О. привітав присутніх зі святом та зазначив, що у кожній сім`ї  були, є чи будуть студенти, що переважна більшість присутніх у залі опановують свої майбутні професії. Він побажав нашому студентству подальших успіхів у навчанні.

Актори нашого театру, які успішно зіграли головні ролі, свого часу теж були студентами та стали добрими фахівцями. Юрій Дульц – інженер, а В’ячеслав Український – історик, а театр дає їм творче натхнення і можливість реалізувати себе.

Технічне забезпечення сценічного комплексу – Валентин Іванов, Ігор Лисенков, Олександр Хреновськой, Сергій Бадюла та Сергій  Дяченко.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602