О, Франція! О, Париж… Париж… Тут може трапитись усе, що завгодно! Особливо з героєм комедії за п’єсою відомого французького комедіографа, майстра водевільного жанру Клода Маньє «Блез», яку показав  народний молодіжний театр «Парадакс» (керівник Лілія Гупало) 3 листопада га сцені Обласного палацу культури.

За сюжетом молодий художник дАмбріє Блез, намагаючись покінчити з безгрошів’ям, робить усе можливе, щоб одружитися з донькою бізнесмена.  Проте все відбувається всупереч його розрахункам…

Блез на два тижні знімає шикарну квартиру, щоб справити враження заможного і процвітаючого художника, який зовсім не женеться за приданим. Він замовляє у службі по найму досвідченого і представницького слугу, але з якоїсь помилки йому надсилають молоду провінціалку Марі…

Вистава побудована на комічних прийомах, різних непорозуміннях, а  помилкові дії  героїв п’єси  змушують глядача на кілька годин забути про свої проблеми і зануритися в атмосферу веселого дійства з її забавною плутаниною і іскрометним гумором!

Зроблено все так талановито, що глядач щохвилини вибухає сміхом від несподіваного повороту подій, що розгортаються в шаленому темпі.

Цього  разу виставу представляли: Станіслав Лішневський, Маргарита Кузьменко, Євген Христосенко, Дар’я Маркова, Анастасія Лішневська, Катерина Онищенко, Владлена Кумка, Катерина Рура та Анна Крижанівська.

Технічне забезпечення сценічного комплексу: Валентин Іванов, Ігор Лисенков, Олександр Хреновський, Сергій Бадюла та Сергій Дяченко.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602