Щороку в Україні  відзначається Міжнародний день йоги, заснований резолюцією Генеральної асамблеї ООН у 2014 році. Його  відзначають у 175 державах світу.

«Концепція йоги полягає в тому, щоб отримати контроль над своїм розумом. Люди усвідомлюють, що більшість проблем як фізичних, так і емоційних, є наслідком відсутності контролю над нашим розумом і нашим мисленням», – зазначає посол Індії Манодж Кумар Бхарті.

Йога – давня фізична, психічна та духовна практика, яка символізує поєднання тіла і свідомості.

Зрання 24 червня шанувальники йоги  усіх вікових категорій прямували  на свято, бо  вже стало доброю традицією відзначати його саме в Обласному палаці культури.

Голова клубу східних культур  Обласного палацу культури Ірина Ільїнська  виступила координатором проекту.

Інструктор Йога-центр «Інсайт» Віталій Дмитрук  провів комплекс вітання Сонця «Сурья Намаскар», і це була перша сторінка дійства.

 

Впродовж дня були проведені різноманітні майстер-класи, які підготували та провели  кваліфіковані інструктори, викладачі  йоги,  реабілітологи та  психологи, серед них  -  Олексій Присяжнюк, Андрій Царьов,  Лариса Жук,  Олена Матросова, Дар'я Мовчан,  Дмитро Рогоза,  Дмитро Жук, Сергій Друзь, Віталій Дмитрук та інші. Вони представляли структури, які пропагують йогу у нашому місті, серед них:  Йога-центр «Інсайт», Йога-центр «NAMASTE», творчий центр «ЙОГАДАР», громадська організація  «Вішва Нирмала Дхарма» (Сахаджа йога).

Діти представили своє бачення йоги у малюнку на асфальті.

        Танцювальні колективи перенесли присутніх у далеку і прекрасну Індію. Хочеться зауважити, що самі індуси вважають індійський танець своєрідною формою йоги.

         У вечірньому  блоці Олександр і Анастасія Щербини провели гонг медитацію за власною авторською методикою.

 Комплексом  вітання Місяця «Чандранамаскар»  викладач  Йога-центру «Інсайт» Віталій Дмитрук завершив програму святкового дня з медитацією і традиційним запусканням в небо кульок зі сподіваннями, які неодмінно мають збутися….

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602