У танці сила, радість, щастя жити,

Краса, натхнення, світлі почуття...

Ми теж красу покликані творити

Бо танець - це для нас ЖИТТЯ!!!

26 травня в Обласному палаці культури відбувся  «Травневий бал» за участю середнього  та молодшого  складу народного ансамблю бального танцю «Грація»  (керівник Роман Гусаков).

          Нещодавно «Грація» відсвяткувала свій ювілей, ансамблю виповнилось 50 творчих років!

У різні роки колектив очолювали Лариса Сливняк, Олена Заборовська, заслужений працівник культури України Володимир Почтаренко, а з 2017 року -  Роман Гусаков.

         За цей період школу бальної хореографії пройшли тисячі учасників.  Вони роз'їхалися по усьому світу. Хтось продовжує займатися танцями, виховує вже своїх учнів, завойовує славу на міжнародних змаганнях, засновує свої колективи, але в серці у них назавжди лишається та єдина, — планета з витонченою назвою «Грація».

Саме «Грація» стала  свого роду брендом, одним з найкращих і найдосвідченіших колективів у своєму жанрі.

Цього чудового весняного дня  свої успіхи презентували ті, за ким майбутнє колективу.  Саме вони незабаром впишуть славні сторінки в історію народного ансамблю бального танцю «Грація».

Глядачі з великим інтересом  спостерігають за  творчим зростанням Лещинського Данила та Коваль Ганни, Ковриги Романа та Крачковської  Насті, Шульги Єгора та Недбай Софії.

У концертній програмі взяли участь близько 150 бальників віком від 3 до 16 років.

          Безумовно,  «Грація» прагне нових досягнень, нових вершин, нових перемог. З огляду на спортивну складову бальних танців, Міжнародний Олімпійський Комітет офіційно визнав одну з провідних організацій у світі бальних танців - WDSF. Цілком можливо, що у недалекому майбутньому ми зможемо бачити бальні танці у складі Олімпійських видів спорту...

         І цілком можливо, що учасники колективу «Грація» будуть входити до складу Олімпійської збірної України. Можливо,  це будуть саме учасники сьогоднішнього дійства.

         Щорічно танцювальний ансамбль «Грація» підтверджує свою високу виконавську майстерність новими здобутками на міжнародних та всеукраїнських конкурсах та фестивалях.    

Спортивні пари ансамблю - лауреати Чемпіонатів України з бальної хореографії, переможці Чемпіонату Української Федерації Спортивного Танцю (УФСТ ), міжнародних конкурсів у Чехії, Італії, Молдові, Англії та Польщі.

Концертні композиції, ансамблеві номери вражають своєю вишуканість і магнетизмом, оригінальністю, бездоганною технікою виконання.

Програму  підготували Роман Гусаков, Віктор Богуславський, Ганна Салімова, Ангеліна Бахтій та Лариса Шиян.

Цього дня хвилювалися і учасники, і їх педагоги.  А серця  батьків переповнювали нестримна радість та гордість за своїх дітей, бо вони - це найкраще, що ми маємо у своєму житті.

        Юні танцюристи  отримали бурхливі оплески і з почуттям виконаного обов’язку  готові йти  на довгождані канікули!

         Побажаємо народному ансамблю бального танцю «Грація» подальших творчих успіхів і  гарного літнього відпочинку!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602