24 травня в Обласному палаці культури відбулася прем’єра народного молодіжного театру «Парадокс». Своєму глядачеві режисер колективу Лілія Гупало та актори–аматори  успішно презентували  виставу  «Блез» за п’єсою видатного французького комедіографа, майстра водевільного жанру Клода Маньє.

Що означає назва вистави, – запитаєте ви? Блез – ім’я головного героя комедії.

Дія відбувається в Парижі. Отже, молодий художник Блез дАмбріє, який через свою бідність погоджується на авантюрний крок – одружитися на вигідній нареченій, щоб зробити кар’єру успішного художника. На це Блез наштовхує його коханка, спокуслива манекенниця Женєв’єва. Вона вмовляє його тимчасово зняти фешенебельну квартиру, найняти першокласних слуг, видаючи себе за респектабельного жениха, щоб справити враження на наречену та її батьків.

І звісно, як і годиться в комедії, Блез не раз опиняється на межі «провалу», бо замість обіцяного метрдотеля, бюро послуг присилає молоденьку, недосвідчену служницю Марі із далекої провінції.

Ця розважальна вистава, що побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, примусила глядача забути на деякий час про свої насущні проблеми і зануритися в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.

Але жартувати з коханням не варто! Розставляючи комусь любовні пастки ризикуємо самі до них потрапити.

У фіналі Блез не тільки виплутався із тривіальної ситуації, але й знайшов своє кохання.

Простота і гламурна вишуканість… Щире кохання та великі гроші…. Підступність і бажання бути щасливим…
Хитромудрі інтриги і банальний збіг обставин…  Віники  і живопис…Знаходите логіку?… Ні?… А в справжній французькій комедії «Блез» все це дуже гармонійно і логічно поєднується.

У виставі були задіяні актори народного театру – Євген Христосенко, Анна Чернятова, Дмитро Брієнков, Оксана Іванова, Анастасія Віллінська, Владлена  Кумка, Карина Цветаєва, Вікторія Близниченко та Дар’я Маркова.

Цього разу колектив підтвердив почесне звання «народний».

Вітаємо   народний молодіжний  театр «Парадокс» та його режисера Лілію  Гупало з цією подією та найвищою нагородою на обласному конкурсі аматорських театрів  «Миколаївська Мельпомена»!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602