«Діти твої, Україно,

Йдуть вперед за кроком крок,

Щоб під прапором Європи

     Засіять серед зірок!»

 

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день є символом вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права.

Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.

Стало доброю традицією презентувати свої творчі здобутки аматорських колективів Обласного палацу культури до Дня Європи.

18 травня зразковий вокальний ансамбль «Привіт» та його керівник Галина Бардадим здійснили цікаву мандрівку Європою,  а у свою подорож запросили зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник Елла Акманова) та ансамбль сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва).

Галина Бардадим – надзвичайно обдарована особистість. Вона успішно реалізувала себе як керівник дитячого ансамблю «Привіт», разом з тим вона має фантастичні режисерські здібності, і кожен захід, де вона є режисером-постановником вражають своєю оригінальністю і неповторністю.

Ця концертна програма стала щорічним творчим звітом зразкового вокального ансамблю «Привіт». Ансамблеві композиції як завжди вражали вишуканістю, новизною, художньою довершеністю, виразною театралізацією та яскравими костюмами.

Керівник використала як ансамблеві, так і сольні номери у виконанні Ілони Дмитричевої, Юни Позняк, Юлії Мукомел, Анастасії Костіної, Дарини Майорович,  Анастасії Якименко.

А нерозлучні хлопчаки Іван Курбатов, Ілля Дудник та Єгор Джемліханов переконані, що головне вирости хорошими людьми.

Кожним твором діти стверджували, що вони хочуть жити у незалежній європейській державі! Що вони хочуть миру на власній землі! Хочуть, щоб всюди панував порядок та спокій, і кожного ранку просинатися від дзвінкого співу пташок.

Саме про важливість миру співав ансамбль «Привіт» та учасник АТО Валентин Іванов.

А фінал об’єднав творчі можливості  зразкового вокального ансамблю «Привіт» та зразкового ансамблю танцю «Юнги», тому був масштабним і переконливим.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602