Обласний палац культури  відкритий для  співпраці, і завжди готовий  брати участь у цікавих проектах. Ми раді, що є багато організацій та особистостей, яким не байдужа його доля.  

Обмеженість бюджетних коштів не дозволяє вирішити багато проблемних питань. Проте,  є  люди, які готові прийти на допомогу.

Серед них і Агентство «Розвиток» (директор Наталія Кузьменко).  Ця громадська організація  проводить багатогранну статутну діяльність, разом з тим хоче зробити наше місто кращим.

Цього разу Наталія Кузьменко та її молода команда вирішили провести акцію по  озелененню території біля Обласного палацу культури.  Агентством «Розвиток» було придбано 125 троянд.

6 травня представники Агентства «Розвиток» разом з працівниками Палацу створили квітучі клумби навколо фонтану. Це був заключний проект Агентства «Розвиток по озелененню міста цієї весни.

Так, фонтан біля Палацу - одне з найулюбленіших місць відпочинку жителів   нашого міста. Тут з радістю проводять свій відпочинок люди різних вікових категорій. Особливою популярністю воно користується у літню спеку. Без всякого сумніву,  з такими чудовими клумбами це місце стане ще популярнішим.

Трудовий колектив Обласного палацу культури  висловлює щиру вдячність особисто Наталії Кузьменко та її команді за співпрацю. Сподіваємося, що це тільки початок наших добрих справ!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602