Як не любить тебе, Україно!

Ніжних світань і прозорих криниць,

Червоних зірниць і пісень солов’їних

В рідних шумливих гаях!

(Д.Луценко)

Під  такою поетичною назвою 22 квітня у малому залі Обласного палацу культури  відбувся концерт камерного хору «Орфей».

Його незмінний керівник  -  відмінник народної освіти України Валентина Вольська, концертмейстер Вікторія  Штогріна.

Пісня є однією із святинь нашого народу.  Потенціал хорового мистецтва має виключне значення у розвитку духовності  особистості на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Хорове мистецтво є одним з найдоступніших видів творчості, і його значення важко переоцінити.

Цього чудового весняного дня  керівник коллективу та її хористи засобами художньої  виразності освідчилися у любові нашій Батьківщині.

У концертній програмі прозучали  твори відомих  українських композиторів: М.Леонтовича, М.Лисенка, С.Гулака-Артемовського, Є.Козака, О.Кошиця, І.Шамо, П.Майбороди, І.Поклада, В.Вірменича, О.Білаша, І.Карабиця, В..Івасюка, М.Скорика, Ю. Рожавської у виконанні хору, тріо, дуетів.

Слухачі мали можливість прослухати сольні номери у виконанні О.Чуриліної, К. Антонової та О.Косіненко,

З хором стали співпрацювати скрипаль Зоя Бобко, піаністка Мілана Войцеховська,  флейтистка Валентина Овсяннікова  та соліст-вокаліст Олексій  Широков, який, до речі,  пише і хорові твори. Такий тандем розширює можливості в цілому та  дозволює більш широко реалізувати свої творчі  здобутки. 

Концертна програма завершилася твором Б.Євтушенка та В.Горбенка «Миколаївська земля».  Їх творчість широко відома на Миколаївщині.  Валентина Миколаївна з радістю  бере до репертуару колекттиву їх твори.

Хор має своїх прихильників, які завжди  з нетерпінням чекають на зустріч з ним. Попереду у нього багато творчих планів. Тож побажаєму цьому хору натхнення і подальших успіхів!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602