«Сміх – кращі ліки…

Коли  ми сміємося,

ми можемо все відпустити,

дивитися вперед

і розслабитись..»

Марк Твен

 

У день сміху Камеді-театр Обласного палацу культури (керівник театру Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін)  подарував миколаївським глядачам виставу за п’єсою одеських авторів Олександра Марданя та Олександра Тарасуля «Собачий вальс».

Олександр Тарасуль - відомий український сценарист,  автор легендарного  проекту «Джельтельмен-шоу».

Олександр Мардань - драматург, поет, сценарист, заслужений діяч мистецтв України. Він є сучасним автором. І ця сучасність доведена постановками у театрах України та за її межами. За його п’єсами здійснено понад 100  постановок у  майже 20  країнах світу.

Його драматургія  завжди актуальна. Він дійсно вміє знайти той нерв, який реагує на все, що відбувається навколо нас. Він  - майстер побудови інтриги, і завдяки цьому його п’єси добре сприймаються публікою.

На прем’єру до Миколаєва приїхав сам автор – Олександр Мардань. Він був задоволений  рівнем майстерності Камеді- театру та  вдалим режисерським втіленням його п’єси. Фахівці театрального жанру теж не обішли своєю увагою цю прем’єру.

У центрі подій, що розгортаються в палаті інтенсивної терапії, «пульсує» одвічне бажання збагатитися за рахунок отримання спадщини. Мисливців до статків багатого бізнесмена дуже багато,  але наш герой Роздайбіда зовсім непростий… Що у потенційних спадкоємців вийшло - дізналися глядачі, які цей недільний вечір провели в Обласному палаці культури.

Дійові особи та виконавці:

Євген Петрович Роздайбіда - Юрій Дульц;

Сергій Петрович, його брат, - Андрій Тарасюк;

Микола, друг і адвокат Євгена  Петровича,  - Роман Власенко;

Віра, дружина Євгена Петровича, - Валерія Момот;  

Надія, донька Євгена Петровича, -  Наталія Бездєлова;  

Любов Миколаївна, головний лікар клініки, - Тетяна Потьмкіна;

Диктор телебачення - Олександр Субботін;

Спеціальний кореспондент - Максим Ніконов;

Бакс - Юрій Кудаков.

У виставі також брали участь актори студії Камеді-театру та зразкового ансамблю сучасного танцю «Пасадена» ОПК (керівник Катерина Алексеєва).

Цього весняного дня у залі зібралися цінителі театрального мистецтва. По завершенню вистави вони висловили вдячність Наталії та Олександру Субботіним за новаторство та креативність. Приємно, що з кожним разом росте коло прихильників цього театру.

У процесі роботи зав’язалися тісні творчі контакти з досить відомими театральними авторами. Сподіваємося, що вони матимуть своє продовження.  Так, театр прагне і надалі популяризувати їх твори, а ми з Вами будемо чекати на нові цікаві прем’єри!

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          http://www.hochu-bilet.com

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602