У 1992 році  Генеральна Асамблея ООН проголосила  3 ​​грудня Міжнародним днем ​​інвалідів. Україна була однією з перших держав, які відгукнулись на заклик ООН щодо щорічного проведення цього свята та закріпила його святкування на законодавчому рівні. Мета такого рішення цілком очевидна: люди цієї категорії  повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.

Традиційно до цієї дати Обласний  палац культури спільно з адміністрацією Заводського району Миколаївської міської ради  проводять різноманітні культурно-мистецькі заходи. 

Цього року такий захід відбувся 2 грудня.  У фойє Палацу була розгорнута  дитяча виставка під назвою «Повір у себе». Вона зворушила серця кожного. Неможливо було відірвати погляд від малюнків, вишивок, різьблення по дереву та інших витворів мистецтва, створених дітьми з інвалідністю.

Приємно, що ця подія не залишилася поза увагою представників органів влади. На свято завітали голова адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради  Дмитрук В.М., депутат міської ради Карцев В.М., помічник народного депутата України Козиря Ю.Б. Потьомкіна Л.А.

Жителям Заводського  району м. Миколаєва була запропонована концертна програма, у якій взяли участь:

-         зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник Елла Акманова);

-         зразковий вокальний ансамбль «Привіт» та його солістка  Ілона Дмитричева (керівник Галина Бардадим);

-         зразковий ансамбль сучасного танцю «Пасадена» та його солістка Катерина  Семєйкіна (керівник Катерина Алексєєва);

-         зразковий  вокальний ансамбль «Фреш тайм» (керівник Катерина Тихонова);

-          народний ансамбль бального танцю «Грація» та його солісти Софія Недбай, Єгор Шульга, Ангеліна Мокієнко та Максим Шарій (керівник Роман Гусаков);

-         камеді-театр (керівник Наталія Субботіна,  режисер Олександр Субботін);

Глядачі з особливою теплотою сприймали виступи срібного призера Чемпіонату України з бальних танців на візках, члена резерву Національної збірної України,  спортсменки Регіонального центру фізичної культури та спорту «Інваспорт» м. Миколаєва Тетяни Клименко та солістки-вокалістки,  інваліда 2 групи Зої Панни. Незважаючи на всі складнощі ці люди демонструють велику внутрішню силу, сміливість і мужність.

Цього дня дітей-інвалідів Заводського району чекала не лише культурна програма та щирі слова, а й подарунки. Захід відбувся за підтримки народного депутата України Козиря Б. Ю.

Календар

Каса

Часи роботи:

Пн.-Пт.

з 11:00 до 19:00

тел.: 36-22-64

Субота

з 12.00 до 16.00

Неділя – вихідний

Тел.: 500-505

                                          ХочуБилет

Опитування

Які заходи Палацу культури ви відвідуєте?

Всі заходи - 20.6%
Святкові концерти - 36%
Концерти художніх колективів Палацу - 14%
Конкурси, вікторини - 2%
Вистави - 14.8%
Інше - 12.6%

Всього відповідей: 602